2726

سلام دوستان. میخوام یه نوع اسباب بازی چوبی درست کنم و توی پیج اینستا بفروشم. دنبال اسم خاص و یونیک میگردم. یه چیز خاص... پیشنهاد بدین، مرررررسی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پین پین پینوکیو پسر شجاع هی..

اتفاقا ایده خوبیه بزاره پینوکیو به نظرم مشتری بیشتری جذب میکنه تا اینکه بزاره اسباب بازی چوبی و ...

استارتر یا پینوکیو بزار یا خانه پینوکیو 

اسباب بازی از جنس پینوکیو

2728
ایده خوبیه بزاره پینوکیو به نظرم مشتری بیشتری جلب میکنه تا اینکه بزاره اسباب بازی چوبی و ... است ...

این شعرو بچگی همه میخوندن نه؟من میگم کاملشو بزاره همه یادشون میمونه 

رویای بابل
اتفاقا ایده خوبیه بزاره پینوکیو به نظرم مشتری بیشتری جذب میکنه تا اینکه بزاره اسباب بازی چوبی و ...

پینوکیو نه، ولی فعلا اسمش ژپتو هندمید (دست سازه های ژپتو) هست ولی خیلی اسم عامیانه ای هست. دنبال اسم منحصر به فرد هستم. مثلا یه دختر چپ دست هست، اسم پیجش (چپ دست وود) هست. یکی هست (دختر نجار) اسم های منحصر به فرد

چوبین توی

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت