2733
2734
عنوان

کسایی که شوهرشون از اقوامه فکر میکردین زنش بشین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 988 بازدید | 77 پست

اصلا تا دو سال قبل اینکه بیاد خواستگاری نمیفهمیدم زن داییم بجزداداش بزرگش ک دیده بودم داداش دیگه ای هم داره😅

میشه یه صلوات برام بفرستی ک کارامون روبراه بشه🙏ان شاءالله هر چی از خدا میخوای بهت بده❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با همکلاسی دانشگاهم بود ولی چون فکرشو نمیکردم شب عقد هی تو دلم خندم میگرفت ک ااا اقای فلانی اینج ...

واای نسبتش باهات خیلی نزدیکه؟

همچون تولد کودکی در هواپیمای در حال سقوط، ما در پایان آغاز شدیم...

نه فکر نمیکردم ولی ته دلم همیشه میدونستم شوهرم همشهریم نیست

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست�🤍💙🧡🌀ترسهات رو بترسون قبل از اینکه اون تو رو بترسونه💣🫵🏻
2731
اصلا تا دو سال قبل اینکه بیاد خواستگاری نمیفهمیدم زن داییم بجزداداش بزرگش ک دیده بودم داداش دیگه ای ...

منم ندیده بودمش فقط یه بار صبح میرفتم سوار سرویس بشم با موتور جلوم پیچید یه بارم با خواهرش اومدن دنبالم باموتور 

اصلا منظورشو نمیفهمیدم

2738
۱۰ سال. یکم که بزرگتر شدیم دیگه قرارامون یواشکی شد 😁

ای ای ..خداروشکر بهم رسیدین ایشالا خوشبخت باشی

اصلا فکرشو نمی‌کردم.

اصلا.

شوهرم پسر عموی بابامه اومده بود خونمون برای سقف تو حیاطمون دامپا بزنه (کابینت سازه)بعد من داشتم رد میشدم از اون قسمت که برم داخل خونه یا دامپا حواسش نبود زد تو سرم منم هول شدم یه جای اون من معذرت خواهی کردم 😐🤣🤣🤣دیگه یه دل نه صد دل عاشقم شده بود.😍

دیگه اومدن خواستگاری.❤️

الانم عاشقانه همدیگرو دوست داریم.

من تو عقد عاشقش شدم.

دخترم زندگیمه❤️
منم ندیده بودمش فقط یه بار صبح میرفتم سوار سرویس بشم با موتور جلوم پیچید یه بارم با خواهرش اومدن دنب ...

چند سال ازدواج کردی؟؟ اگه متولد۷۴ باشی یه سال ازم کوچیک ترس😊

میشه یه صلوات برام بفرستی ک کارامون روبراه بشه🙏ان شاءالله هر چی از خدا میخوای بهت بده❤️
نه نسبت نداشت فقط همکلاسیم بود ولی چون تو کلاس صمیمی بودیم هممون با هم حس فامیلی داشتیم فک نمیکردم ...

اون وقت دوستت ناراحت نشد؟

2706