2733
2734
عنوان

بارداری در عقد 😔 واکنش همسرم 🤦‍♀️😐+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 537578 بازدید | 903 پست
من منظوری نداشتم از رو کنجکاوی پرسیدم ازش نمیدونستم بقیه هم پرسیدن اسی جان منو ببخش گلم 

عزیز دلم اشکال نداره

فدات هرسوالی داشتی من در خدمتتم❤❤❤😍🥰🥰

دوست نی نی سایتی من لطفا دل کسی و نشکن🙏❤                 عشقم همسرم👇                                                                  دکترای روانشناسی هستن سوالی داشتی بگو ازش واست بپرسم  کاربری خواهرم دیگه دست منه اگه سوال حقوقی داشتین بگین ازشون بپرسم درخواست دوستیم ندین ممنون🌹🌹                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سخت گیر نیستم اصلا خاستگار ندارم ک بخام سخت گیری کنم

من یه دختر خاله دارم هیچخواستگتری نداشت تو ۳۰ سالگی یه ازدواجی کرد همه انگشت به دهنن

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤
اشکال نداره فداتشم  واسشون سوال پیش میاد  🥰🥰❤

احساس میکنم اخه خوشت نمیاد و اینکه مرور خاطرات میشه ..اخه منم ی کارمو ازدست دادم صحبت کار میشه تنگی نفس میگیرم

خدا کنه در در آرزوی پولدار شدن نمیرم...
2728
دقیقاا😥 همین ریلکسیش منو اذیت میکنه میگم من ناراحتم میگه نباش😐

خوب نباش😇😇😅

(از کسی پرسیدند: ماه قشنگتراست یا مادرت؟گفت ماه را که میبینم یاد مادرم میفتم اما مادرم را که میبینم ماه را فراموش میکنم.....!)###(همه میپندارند که عکس پدرم را به دیوار خانه ام آویخته ام اما نمی‌دانند که دیوار خانه ام را به عکس پدرم تکیه داده ام) یه گل پسر دارم که همه ی زندگیمه    ،،،
اسی دیر رسیدم عکس میزاری

بله چشم هستی 

دوست نی نی سایتی من لطفا دل کسی و نشکن🙏❤                 عشقم همسرم👇                                                                  دکترای روانشناسی هستن سوالی داشتی بگو ازش واست بپرسم  کاربری خواهرم دیگه دست منه اگه سوال حقوقی داشتین بگین ازشون بپرسم درخواست دوستیم ندین ممنون🌹🌹                
عزیز دلم اشکال نداره فدات هرسوالی داشتی من در خدمتتم❤❤❤😍🥰🥰

زنده باشی عزیز دلم

سفید بخت بشی

ممنونم

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤
2738
احساس میکنم اخه خوشت نمیاد و اینکه مرور خاطرات میشه ..اخه منم ی کارمو ازدست دادم صحبت کار میشه تنگی ...

نه عزیزم دیگه باید از تجربهات بگی تا شاید به درد کسی خورد

یعی کن فراموش کنی و به فکر کار دیکه ایی باشی گلم

نه عزیزم دیگه باید از تجربهات بگی تا شاید به درد کسی خورد یعی کن فراموش کنی و به فکر کار دیکه ایی ب ...

ای کاش ب سادگی بود پیدا کردنش ..

اگ ی کاری داشتم الان درگیر ازدواج نکردنم نمیشدم و سرم گرم بود

خدا کنه در در آرزوی پولدار شدن نمیرم...
2706