2726
عنوان

بارداری در عقد 😔 واکنش همسرم 🤦‍♀️😐+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 537457 بازدید | 903 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
این چ خوبه 😐 دیگه واسه چی ناراحتی !؟ مهم اینه همسرتم خوشحاله نگران حرف مردم نباش اصلا

عشق بچس

ولی من خودم دوست نداشتم

دوست نی نی سایتی من لطفا دل کسی و نشکن🙏❤                 عشقم همسرم👇                                                                  دکترای روانشناسی هستن سوالی داشتی بگو ازش واست بپرسم  کاربری خواهرم دیگه دست منه اگه سوال حقوقی داشتین بگین ازشون بپرسم درخواست دوستیم ندین ممنون🌹🌹                
گیر بودم خدامیدونه راضی نبودم

عیب نداره بابا گفتم لابد حرف بدی زده بیچاره  

خوبه که پایه هس و خوشحال 

ای جانمممممم😍😍

اتل متل یه مورچه،قدم میزد توکوچه،اومدیه کفش ولگرد،پای اونو لگد کرد،مورچه یه پاش شکسته،راه نمیره نشسته،بابرگی پاشو بسته،نمیتونه کار کنه،دونه هارو بارکنه، تولونه انبار کنه...                                                حتما داری باریتم میخونی؟؟؟!!!                                ازسنت خجالت بکش یارو😐😂

عروسی میخاید بگیرید؟ یا کلا عقد شدینو زنو شوهرینو رفتین سر خونه زندگیتون

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
وا شما گفتی پنج شنبه میرم رابطه😐😐😐 حالا تواین دوروز ازکجافهمیدی قراره حامله بشی اخ۶🤦🏻‍♀️

گفتم که امکانش هست

وای خدا شماهم تاپیک منو دیدی😂🤦‍♀️

دوست نی نی سایتی من لطفا دل کسی و نشکن🙏❤                 عشقم همسرم👇                                                                  دکترای روانشناسی هستن سوالی داشتی بگو ازش واست بپرسم  کاربری خواهرم دیگه دست منه اگه سوال حقوقی داشتین بگین ازشون بپرسم درخواست دوستیم ندین ممنون🌹🌹                
2706