2297

من ازدواج دوممه و مشاوره زیاد رفتیم گفتن همسرت بچه دوست داره تو مشگلی نداری گفتم نه 😥🤦‍♀️خودم قبول کردم که بارداربشم اوایل ازدواج 🥺 اما نه در عقد😥

ولی هنوز یه ماه نشده ما عقد کردیم

۲۰ خرداد میریم ماه عسل انشالله 

چندروز پیش رابطه داشتیم و نذاشت هر  چیزه جلوگیری استفاده کنم🥺😔

خیلیا گفتن با خودت قرص ببر میخواستم آمپولم ۲ماهه بزنم که گفتن ضرر داره خلاصه نشد🥺😔

من دو روزه پر از استرسم 

اما رفتار ایشون خیلی حرصم در میاره😐😐🙄

هستین اسکرین این آقای بی خیال بزارم!! 

دوست نی نی سایتی من لطفا دل کسی و نشکن🙏❤                 عشقم همسرم👇                                                                  دکترای روانشناسی هستن سوالی داشتی بگو ازش واست بپرسم  کاربری خواهرم دیگه دست منه اگه سوال حقوقی داشتین بگین ازشون بپرسم درخواست دوستیم ندین ممنون🌹🌹                

هستیم

کاش خوشبختی هم مث مرگ سهم همه بود 💔ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن......           

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید

2306

ن نیستیم 

من ک خابم

فقط 34 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من خودمو نمیگیرم!از تو خوشم نمیاد🤪🤍                                                      •دَر رَه منزل لیلی ک خَطرهآست در آن                            شرط اول قدم آنست ک مجنون باشی!     ‌‌‌‌         کاربری یازدهم ب لطف الپیغمبرون سایت🗿                                       یگــــــــآنه                                                                              :بعله پروفایلم خودمم و خودش🤸🏻‍♀️                                                                                             ‌

دوست نی نی سایتی من لطفا دل کسی و نشکن🙏❤                 عشقم همسرم👇                                                                  دکترای روانشناسی هستن سوالی داشتی بگو ازش واست بپرسم  کاربری خواهرم دیگه دست منه اگه سوال حقوقی داشتین بگین ازشون بپرسم درخواست دوستیم ندین ممنون🌹🌹                
2050
اشتباه کردی ولی چه فایده  بنه

گیر بودم خدامیدونه راضی نبودم

😂الان مشکل چیه؟

فقط 34 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من خودمو نمیگیرم!از تو خوشم نمیاد🤪🤍                                                      •دَر رَه منزل لیلی ک خَطرهآست در آن                            شرط اول قدم آنست ک مجنون باشی!     ‌‌‌‌         کاربری یازدهم ب لطف الپیغمبرون سایت🗿                                       یگــــــــآنه                                                                              :بعله پروفایلم خودمم و خودش🤸🏻‍♀️                                                                                             ‌
این چ خوبه 😐 دیگه واسه چی ناراحتی !؟ مهم اینه همسرتم خوشحاله نگران حرف مردم نباش اصلا

عشق بچس

ولی من خودم دوست نداشتم

2051