2737
2734
عنوان

با پدرشوهرم خیلی دعوای بدی کردم😑

| مشاهده متن کامل بحث + 2201 بازدید | 104 پست
ببین یواش یواش خودتو بکش کنار خودتو بزن ب نشنیدن بعد ی کاری رو دوساعت طول بده لابد زرنگ بازی درمیاری ...

زرنگ هستم کلا ۲٠نفرم مهمون باشه خودم تکی راه میندازم 

بخدا اخلاقو مهمون نوازیم زبون زد همه فامیله 

اگه کسی از مشکل اندومتریوز سردرمیاره بهم درخواست بده ممنون💜      دعا کنید منم مامان شم... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زرنگ هستم کلا ۲٠نفرم مهمون باشه خودم تکی راه میندازم  بخدا اخلاقو مهمون نوازیم زبون زد همه فام ...

خب دیگ اشتباهه بخدا زرنگ بازی باید گاهی اوقات بگی بلد نیستم نمیدونم چجوریه 

2728
خب دیگ بچسب ب شوهرت اونارو آدم حساب نکن ولی بنظرم هر چی میگ اهمیت نده بزار زر زر کنه دوبار میگه سه ب ...

اخه چون یجا زندگی میکنیم خورد خوراکمون باهمه روزم با اونا نمگذره وگرنه ذره ای برام اهمیت ندارن

اگه کسی از مشکل اندومتریوز سردرمیاره بهم درخواست بده ممنون💜      دعا کنید منم مامان شم... 
خب دیگ اشتباهه بخدا زرنگ بازی باید گاهی اوقات بگی بلد نیستم نمیدونم چجوریه 

من از اولش خراب کردم دیگه

آفرین خوب ریدی بهش😂

❤❤ یه دقیقه این پایینو نگاه میکنید قربون چشمای خوشگلتون https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch?launch_id=587433  دوست جونیام بهم رای میدید خوشحالم کنید الهی خدا شما رو خوشحال کنه 😘😘😘

الان دخترای همسن تو فقط میرن مدرسه و میان یه بشقاب به زور برمیدارن 

مگه بردگی رفتی 

🥺الهی چقدر کوشولویی 

گناه داری اینطوری سریع از دست و پا میوفتی که 🥺

ناراحتید؟ غمگینید؟ احساس دلتنگی می کنید؟
من فقط به اندازه یک دعا با شما فاصله دارم. با من حرف بزنید.
-خدا
2738
من از اولش خراب کردم دیگه

نترس بابا یواش یواش نه یدفعه خودتو بکش کنار مثلا وقتی مهمون داری یه بار الکی خراب کن غذارو دیگ نمیزارن درست کنی یا یه کاری میکنی انقد طول بده تا یکنفر بیاد کمک

وای چه جوری دلشون اومده از دختر ۱۳_ ۱۴ ساله یا حتی ۱۷ ساله اینقدر کار بکشن واقعا ؟  چرا عزیزم ...

من بچه شهر بودم با شوهرم دوس بودم گف داهات نمیمونم میایم شهر خیلی وعده داد بعدش خیییلی سریع همه چی پیش رف خانواده منم هیچی نگفتن منم یذره بچه بودم منو اورد ور دل ننه باباش از فردای عروسی ناسازگاریامون شروع شد شوهرم شروع کرد خونه ساختن اما خیلی بزرگه تموم شدنش مشکله 

خودشم دائم یا صحرا بود یا با ماشین سنگین کار میکرد منم کلفت خونه باباش شدم با یذره سن

زرنگ هستم کلا ۲٠نفرم مهمون باشه خودم تکی راه میندازم  بخدا اخلاقو مهمون نوازیم زبون زد همه فام ...

درسته که همسرت باید جواب خانوادشو میداد و اجازه نمیداد بهتون کسی بی احترامی کنه ولی وقتی همچین اخلاقی نداره خوب کاری کردی به امید همچین روزی نموندی ک همسرت طرفداریتو کنه 

خودت از حق خودت دفاع کن 👏👏👏

الان دخترای همسن تو فقط میرن مدرسه و میان یه بشقاب به زور برمیدارن  مگه بردگی رفتی  🥺ال ...

هزارجور مریضی گرفتم هستین عکسمو بزارم؟؟ 

لایک کنین ببینم چندنفرین

2706