2726

دعای نی نی سایتی ها گیراست 

بیایید در حق هم دعا کنیم 

برای زندگی منم دعا کنید التماس دعا  فراوان دارم

یا حضرت زهرا به داد برس

👌👌👌❤❤❤🌺🌺

صبــــور باشیم  🌸🍃  گــــاهــــی باید از میـان                 بدتریــن روزهای زندگــــی عبــــور کنیــم....                               تا به بهترین‌هایش برسیم ...🌸🍃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

محتاجیم به دعا عزیزم🌸🍃

صبــــور باشیم  🌸🍃  گــــاهــــی باید از میـان                 بدتریــن روزهای زندگــــی عبــــور کنیــم....                               تا به بهترین‌هایش برسیم ...🌸🍃

دعاکنید ان شاءالله این ماه مامان بشم🥺

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم برای ارامش و سلامتی خودم و خانوادم دعاکنید                 ‌‌‌                   یاکاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی به حق اخیک الحسین
الهی به حق شش ماهه امام حسین  دامنت از فرزند سالم و صالح سبز بشه ب زودی

ممنونم مهربون الهی امین

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم برای ارامش و سلامتی خودم و خانوادم دعاکنید                 ‌‌‌                   یاکاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی به حق اخیک الحسین

خداگره ازکارهمه بازکنه

دعاکنید خدابمابچه سالم وصالح ببخشه کاش الان باردارباشم

ازسنم گذشته خدامنوحسرت بدل نزاره

مهربان باشیم .خاموش بودم بعدسالهاروشن شدم.اهل دعوا نیستم. پس حق باشماس.بعضی تاپیکانصفه بودم سوال مونده ذهنم میپرسم بعد.خوش باشید دوستان.خاستی برای برآورده شدن حاجاتم صلوات بده
خداگره ازکارهمه بازکنه دعاکنید خدابمابچه سالم وصالح ببخشه کاش الان باردارباشم ازسنم گذشته خدامنوحس ...

خدا به حق شش ماهه امام حسین دامنت از فرزند سالم و صالح سبز بشه 

خدا به حق شش ماهه امام حسین دامنت از فرزند سالم و صالح سبز بشه 

الهی آمین،خدادعای شماروببینه وبشنوه

خدا دل شما و همه دوستان سایت روشادکنه

مهربان باشیم .خاموش بودم بعدسالهاروشن شدم.اهل دعوا نیستم. پس حق باشماس.بعضی تاپیکانصفه بودم سوال مونده ذهنم میپرسم بعد.خوش باشید دوستان.خاستی برای برآورده شدن حاجاتم صلوات بده
2706