2726
عنوان

خانواده ی شوهر

526 بازدید | 45 پست

خانواده ی همسرم وقتی اومدن خواستگاریم گفتن هررررتری بتونیم انجام میدیم. همیشه پشتتونیم از اولین روز خواستگاری تا عروسی کلا 10 ملیون دادن 

خیلی تحت فشاریم انقدر حرص میخورم فکم درد میاد 

اونوقت جالب اینجاست که خیلی گستاخن توقع دارن هفته ای سه بار ناهار شام بیان خونمون ولی ما دو هفته ای یکبار میریم تو این گرونی 

دارم دیوونه میشم از دستشون 

شوهرم اینارو میفهمه اما معتقده آدم نباید با خانوادش قطع ارتباط کنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانواده شوهر منم به تک پسرشون همون ده میلیون هم ندادن

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2728

پول ندادن که اشکال نداره بهرحال شما همسرت و شرایط ایشون رو انتخاب کردی نه خانوادش و به قول خودت گرونیه 

ولی مهمونی اومدنشون اونقدر فجیح نیست که قطع رابطه کنی میتونی کم کم با رفتارت قوانین زندگیت رو براشون وضع کنی 

خانواده شوهر ما همون ١٠ مليونم ندادن

خودشونم بال ميكنن جلو همه 

طوري كه بقيه فكر ميكنن زندگي ما از وجود اوناس چون يك ساختمانيم

در حالي كه نه اونا به ما كار دارم نه ما به اونا 

حتي كوچكترين قبض هارو هم هر كس برا خودشو پرداخت ميكنه 

شمام هر سری کوکو سیبزمینی بزار جلوشون

نه بخدا هررر دفعه هرررر غذایی درست کردم اگر گوشتی بوده کمتر از 700 گرم گوشت نریختم اگه مرغ بوده یک و نصفی مرغ گذاشتم با برنج کیلویی 92 تومن درکنارش سالاد و نوشابه و... 

شما فکر کن با درآمد ماهی 4 ملیون چقدر به ما فشار میاد مادرم بهمون کمک میکنه همش برام مرغ و گوشت می‌فرسته هر دفعه یه کیسه برنج برام میاره 

مهمون ميام غذاهاي ساده بپز كه بهتون فشار وارد نشه مثلا يبار برنج و خورشت پختي دفعه بعد استانبولي يا ...

ناراحت میشن صداشون در میاد میخوان بیان زنگ میزنن میگن مثلا از اون قرمه سبزی‌های خوشمرت بذار یا هوس کباب تابه ای کردیم درست کن داریم میایم 

نه بخدا هررر دفعه هرررر غذایی درست کردم اگر گوشتی بوده کمتر از 700 گرم گوشت نریختم اگه مرغ بوده یک و ...

خب تقصير خودتع مگه چند نفرن كه نزديك يك كيلو گوشتو ميريزي تو قابلمه ميدي يه شبه ميخورن

كمتر گوشت بريز الانم گوشت گرونترم شده

با ماهي ٤ مليون واقعا خيلي سخته

خانواده شوهر ما همون ١٠ مليونم ندادن خودشونم بال ميكنن جلو همه  طوري كه بقيه فكر ميكنن زندگي ...

حداقل خونه از اوناس ما بدترین دردمون خونه بود با این اجاره ها

نه بخدا هررر دفعه هرررر غذایی درست کردم اگر گوشتی بوده کمتر از 700 گرم گوشت نریختم اگه مرغ بوده یک و ...

عزیزم اشتباهه .چرا اینکارو بکنی .انواع کوکو و سویا توری برو جلو خودشون دیگه نمیان .ما مردم نداشته باشیمم میخوایم به همه بگیم اره ما داریم .اگر اعتراض کردن بگو اصل دورهمیه و مشکل مالی دارین

2706