2726

به نام خدا 

خب خیلی از آدما هستن که از لحاظ روانی و از لحاظ بهتر بگم معاشرتی بیمار هستن و شاید چون دنبال درمان نبودن بیماریشون روز به روز بدتر شده عزیزان برای همه این بیماران باید دعا کنیم نباید خودمون رو بخاطر بیماری اونها اذیت کنیم خدای نکرده بخاطر حرص و جوش ممکنه خودمون هم مبتلا بشیم

خیلیا شاید هستن از این بیماری دارن شاید آدمای نزدیک اطرافمون ولی بیشتر در مادرشوهر نمونه شدید بیماری دیده میشود😂😂البته مادرشوهر بنده وگرنه شاید مال شما نمونه فابریک کارخونه دستتون اومده خوش بحالتون مال ما تعمیر لازمه

به حق این شب عزیز شفای همه ی بیماران 

اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌿 

انجمن تازه عروس#

فان#

کلا خانواده شوهر

حتی خود شوهر

تجربه اقدام و بارداری و سقط دارم و سونو و آزمایش بلدم تفسیر کنم کمک خاستین بگین🩺           ژینا‌گیان,تونامری,ناوت‌ئه‌بیته‌ره‌مز . .           من یه INTJ  منطق گرام با من از عشق حرف نزنید🥲. درخاست دوستی ندین❌ اینکه از مشکلاتم با همسرم میگم دلیلی نمیشه که بخام خیانت کنم درخاست نده آقای محترم🤢           کسایی که تو تاپیک های کودک همسری میگن ده سالمون بود ازدواج کردیم هشت تام بچه داریم راضیم احترام بزارید . مثل سگ دروغ میگن . یاد بگیرید به هر چیزی احترام نزارید کودک همسری همون آدمخواریه فقط خوردن روح آدم :)        بیاین ما بدبخت بیچاره ها بچه نیاریم شاید نسل بدبختی منقرض شد و دنیا شاد شد...به جای اینکه تو بارداری قرآن بخونی تا فرزند صالح بیاری قبل بارداری کتاب تربیت فرزند بخون مشاوره برو و حسابتو پر پول کن قول میدم فرزند صالح بیاری❤️     

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728