2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگر طرف ارزشش داشته باشه چرا که نه؟ چرا من باید منتظر بمونم تا انتخاب بشم؟ من به عنوان انسان حق انتخ ...

تو به عنوان یک انسان که روح لطیفی داره برای اینکه کمتر اسیب ببینی باید از بین کسایی که مایل هستن باهات باشن انتخاب کنی 

اگه اون پسر تو رو ندیده باشه بحثش جداست ولی وقتی دیدتت میشناستت و نمیاد جلو دلیلی جز تمایل نداشتن نداره

2738
تو به عنوان یک انسان که روح لطیفی داره برای اینکه کمتر اسیب ببینی باید از بین کسایی که مایل هستن باه ...

چرا درمورد خودم همچین فکری ندارم؟ من بیشتر از این اسیب میبینم که کسی رو دوست داشته باشم و هیچوقت شانسم امتحان نکنم و حسرتش به دلم بمونه ‌ .اینجوری حداقل تلاشمو کردم و جلوی خودم شرمنده نیستم 

چرا درمورد خودم همچین فکری ندارم؟ من بیشتر از این اسیب میبینم که کسی رو دوست داشته باشم و هیچوقت شان ...

وقتی دوستش داری و تو رو میشناسه و دیدتت و نمیاد جلو یعنی نمیخواد دیگه 

چرا دوست داری این جواب رو مستقیما بهت بگه؟

وقتی دوستش داری و تو رو میشناسه و دیدتت و نمیاد جلو یعنی نمیخواد دیگه  چرا دوست داری این جواب ...

از کجا فهمیدین که من میشناسه ؟ شاید صرفا ادم یه نفر دورا دور بخواد 

اگر اینجوریه که هیچ پسری نباید پیشنهاد بده 😂 همشون بگن اگر دختره من دوست داشت خودش یه حرکتی میزدم 

از کجا فهمیدین که من میشناسه ؟ شاید صرفا ادم یه نفر دورا دور بخواد  اگر اینجوریه که هیچ پسری ن ...

من به کراشم چراغ سبز نشون دادم و در کمال نا باوری خودشو برام گرفت منم آنفالوش کردم یع وقت فک نکنه خبریع

چرا درمورد خودم همچین فکری ندارم؟ من بیشتر از این اسیب میبینم که کسی رو دوست داشته باشم و هیچوقت شان ...

این قضیش دقیقا مثل وقتیه که خانوما میخورن زمین خجالت میکشن!در حالیکه اصلا چیز بدی هم اتفاق نیفتاده.مهم نوع نگرشه

یه سری از ادما واسه ترس از شکست کلا ریسک نمیکنن

من یتوکل علی الله فهو حسبه💚
2706