2726

من دلم میخواد امسال ی خونه بخرم یا ماشین ولی دقیقا نمیدونم باید چیکار کنم چجوری پولام رو جمع کنم یا اصلا میتونم قسطی بخرم؟

ولی بیشتر نظرم رو خونست

وام بردار 

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آره

مدیریت کن پولهات رو پس انداز کن

و وام بگیر

❤️🌱😇ایمان دارم به دست خدا که دستهام رو محکم گرفته و باعث تک تک موفقیت هامه✨اتفاق های خوب همیشه بودن و هستن فقط کافیه ایمان قوی داشته باشین🌕🙏🏻 یه جایی میفهمی که باید سبز باشی تا جوانه بزنی...🌱و من سبز هستم😊🌿
نمیدن اون مبلغی که من میخوام رو  پرسیدم فقط قرض الحسنه میدن  شما میدونی کدوم بانک مقدار ...

همین وامایی که از رو.سند خونه میدن باید اوراق اینا بگیری.... البت که باید خودتم نصف پول خونرو داشته باشی مگرنه نمیست خونه خرید

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂
خونه وام دار یعنی چی چجودیه

عزیزم نقد چقدر پول داری یا طلا چقدر داری 

شما هر چقدرم بخوای وام برداری بازم باید یه مبلغ خیلی بالا داشته باشی 

اکثر خونه هایی که هستن وام مسکن بهشون تعلق میگیره حالا بسته به خونه مقدارش فرق داره 

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
اخه خونه چندمیلیاردی رو چطور وام برداریم😢

خب ادمب. که قصد خرید خونه داره باید نصف بیشتر پول خونرو داشته باشه ـ... نه فقط وام که.... وام مثلا سیصد میلیون.... ماشین بفروشی از طلا بگذری.... 

2706