2297

من دلم میخواد امسال ی خونه بخرم یا ماشین ولی دقیقا نمیدونم باید چیکار کنم چجوری پولام رو جمع کنم یا اصلا میتونم قسطی بخرم؟

ولی بیشتر نظرم رو خونست

وام بردار 

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم... تا به میل دیگران عاقل... ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز.... لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید

آره

مدیریت کن پولهات رو پس انداز کن

و وام بگیر

ریحانه خانم😇دختر موفق، مادر مهربون،همسر عالی🌱😇ایمان دارم به دست خدا که دستهام رو محکم گرفته و باعث تک تک موفقیت هامه✨اتفاق های خوب خیلی بهتون نزدیک هستن فقط ایمان قوی داشته باشید💌من همونی ام که داخل تاپیک ها میگم این داستان😅😆
2306

من سال ۸۸ اولین ماشینم رو خریدم 

خونه ام هم فکر کنم سال ۹۱ خریدیم اگه الان بود که فکر نمی کردم می‌تونستیم خونه بخریم 

باید از سوی خدا معجزه نازل بشود که دلم باز دلم دل بشود 😢😢😢😢😢
2050
نمیدن اون مبلغی که من میخوام رو  پرسیدم فقط قرض الحسنه میدن  شما میدونی کدوم بانک مقدار ...

همین وامایی که از رو.سند خونه میدن باید اوراق اینا بگیری.... البت که باید خودتم نصف پول خونرو داشته باشی مگرنه نمیست خونه خرید

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم... تا به میل دیگران عاقل... ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز.... لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂
خونه وام دار یعنی چی چجودیه

عزیزم نقد چقدر پول داری یا طلا چقدر داری 

شما هر چقدرم بخوای وام برداری بازم باید یه مبلغ خیلی بالا داشته باشی 

اکثر خونه هایی که هستن وام مسکن بهشون تعلق میگیره حالا بسته به خونه مقدارش فرق داره 

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
اخه خونه چندمیلیاردی رو چطور وام برداریم😢

خب ادمب. که قصد خرید خونه داره باید نصف بیشتر پول خونرو داشته باشه ـ... نه فقط وام که.... وام مثلا سیصد میلیون.... ماشین بفروشی از طلا بگذری.... 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خونه وام دار یعنی چی چجودیه

رو سند خانه وام هست داخل دیوار نگاه کن.شما یه مبلغی نقد میدین بقیه اش هم هر ماه قسط به بانک میدین،اگه ام پولت کمه و نیازی نداری بری تو خونه بدش به مستاجر .البته حتمااا به بنگاه مطمئن مراجعه کن 

خب ادمب. که قصد خرید خونه داره باید نصف بیشتر پول خونرو داشته باشه ـ... نه فقط وام که.... وام مثلا س ...

من تا آخر امسال یا چند ماه دیگه قصد دارم بخرم بنظرتون تا اون موقعه با پولم طلا بگیرم یا اینکه همین بمونه تو حسابم. دو دلم بابت این

من تا آخر امسال یا چند ماه دیگه قصد دارم بخرم بنظرتون تا اون موقعه با پولم طلا بگیرم یا اینکه همین ب ...

طلا بگیر ارزش پول هر روز میاد پایین 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2051