2726

بخاطر خیانت شوهرم داغونم الانم که میخوایم جدا شیم

خودمو باختم دلم واسه بچم میسوزه

احساس میکنم قلبم داره وایمیسته حالم خرابه

شاید مشاور بتونه کمکم کنه بتونم بااین عذاب کنار بیام

اگه شرق تهران هستی از بابام خرید کن لطفا دستفروشه و لیف میفروشه.. خیر ببینی الهی🤲.. ختم انعام. ختم قرآن. ختم صلوات و فاتحه هم برای امواتتون انجام میدم اگه قابل باشم🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مشاور خوب میشناسم تلفنی هم انجام میده ولی رایگان نیس ولی خب قیمتش خوبه مناسبه

چند میگیره مثلا

من تهرانم

اگه شرق تهران هستی از بابام خرید کن لطفا دستفروشه و لیف میفروشه.. خیر ببینی الهی🤲.. ختم انعام. ختم قرآن. ختم صلوات و فاتحه هم برای امواتتون انجام میدم اگه قابل باشم🌹
2728
فکرکنم نصف قیمت هست تلفنیش الان ک باز تعرفه ها رفته بالا ولی جندوقت پیش ب یکی معرفیش کردم انگار هم ...

شمارشو بده بی زحمت

زنگ بزنم ببینم ۵۰ تومن میگیره

https://zendegiesalem.com/UserFile/Download/خیانت.mp3

خیلی قشنگ بود حرفاش

کاش منم یروز انقد موفق بشمو و باپسرم زندگی خوبی داشته باشم که بگم خدارو شکر که رفت

اما الان واقعا حالم داغونه

خیلی قشنگ بود حرفاش کاش منم یروز انقد موفق بشمو و باپسرم زندگی خوبی داشته باشم که بگم خدارو شکر که ...

فایلای زیادی داره پیدا کن گوش بده 

اما اگ بودجه رو داری ،فایل جدایی تا تعالی رو بخر 

برنده اونه که می تونه آروم و خونسرد بجنگه🎶👊🏼