2726
عنوان

اعتماد به نفسم داغون شده😪😭😭😭

173 بازدید | 13 پست

یه مدتیه چاق شدم و پهلوم حالت خط خط رگ رگ گرفته خیلی بده لاغر شم درست میشه؟😭😭 چجوری خوب میشه

خدایا کاش خودت بغلم کنی قول میدم دیگه هیچی ازت نخوام🥲

من اینو فهمیدم که اعتماد بنفس هیچ ربطی به قیافه و خانواده و پول تو جیبت و شغلت و... نداره

کاملا یه چیز درونیه

حالا اگه اندامتم دلخواهت بشه بازم یه چیزی پیدا میکنی که از خودت ایراد بگیری پس خودتو بپذیر همونطور ک هستی

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درصد زیادی-از خانوما ترک پوستی دارن اگه هنوز بنفشه هر روز روغن کرچک یا روغن زیتون  یا ژله الو ورا بزن بهتر میشه

فقط خودت باش بهتر از اینه که تظاهربه اونی کنی که نیستی  نی نی یار نظرت از ما برگردد کم تعلیقم کن حرف حق زدم نه توهین کردم نه بی ادبی راستی چرا حرف حق تلخه   
2728

ورزش کن 

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
درصد زیادی-از خانوما ترک پوستی دارن اگه هنوز بنفشه هر روز روغن کرچک یا روغن زیتون  یا ژله الو و ...

رنگش روشن تر از رنگ پوست خودمه

درست میشه؟؟

اره

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
رنگش روشن تر از رنگ پوست خودمه

سفیده

فقط خودت باش بهتر از اینه که تظاهربه اونی کنی که نیستی  نی نی یار نظرت از ما برگردد کم تعلیقم کن حرف حق زدم نه توهین کردم نه بی ادبی راستی چرا حرف حق تلخه   

منم ترک پوستی دارم روی ران پام 

ولی اصلا مشکلی ندارم باهاشون اخه یه خط سفیده دیگه نمیدونم چرا بعضیا خیلی بدشون میاد

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
آره

مدام روغن بزن بهتر میشه

منم ترک پوستی دارم روی ران پام  ولی اصلا مشکلی ندارم باهاشون اخه یه خط سفیده دیگه نمیدونم چرا ...

مال من خیلی مشخصه