2204

نميدونم مربوط به دادگاه ميشه يا نه ولى در چ صورتى براى گرلتن شناسنامه نوزاد نياز به جمع كردن استشهاد محلى است؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2306
2050
سلام، پدرمو به قتل برسونم چی میشه مجازاتم؟ و اولیای دم کیا میشن که رضایت بدن؟ 

مجازاتت اعدام 

مادرت خواهر برادرت 

بعد مادرش و خواهر برادر هاش میتونن اگه رضایت بدن فقط زندان میری چند سال

عزیزم رای اول دادگاه به نفع مابود طرف درخواست تجدیدنطرداده الان نزدیک ۵ماهه خبری نیست ازعدالت همراه پیگیری کردم نوشته آخربرج چهار وقت دادگاه

بنظرت نتیجه چی میشه

مشکل حقوقیه وتمام شواهد علیه طرفه مقابله

یعنی رسما ملکمو نمیده

نميدونم مربوط به دادگاه ميشه يا نه ولى در چ صورتى براى گرلتن شناسنامه نوزاد نياز به جمع كردن اس ...

زمانی که در بیمارستان به دنیا نیامده باشد و مدت زمان گرفتن شناسنامه گذشته باشد 

چجوری حکم ۲۵ سال رو باید کمتر کرد؟

درحالی ک از عفو هم استفاده شده😐

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مجرد و متعهد:)❤ انقد دوست دارم که اگر از بیست و چهار ساعت، بیست و سه ساعتشو با تو باشم بازم حسرت اون یک ساعتی ک نبودی رو میخورم.. :)یه جا نوشته بود: آدم گاهی آنقدر تنها می‌‌شود و با خودش حرف می‌‌زند؛ که تبدیل می‌‌شود به دو نفر ! .. من الان هفت هشت نفرم..حقیقت زندگی اینه که هیچی تو این دنیا همیشگی و موندگار نیست.. =)نوشته بود کسایی که تو سرنوشت هم باشن، به همدیگه برمیگردن..شاید دور باشن، شاید دور بشن،شاید دیر همو پیدا کنن اما بالاخره میرسن.. =)♡

دادگاه تاریخ داده قراره یه ملک به مزایده گزاشته بشه روندش چقدر طول میکشه؟خرید و واریز پول

کاربر قدیمی ام🙃از سال ۹۶ اینجا عضوم اطلاعات کاربری قبلیم فراموشم شد کاربری جدید زدم🪰🪰
2051