2737
2734
عنوان

همیشه دنبال جلب توجه همسرم بودم

375 بازدید | 15 پست

مثلا وقت غمو قهر با هر حرکت و دیوونه بازی ک فکر کنید وادارش میکردم ب ناز کشیدن و یکجورایی منت کشی

اما الان درصدی وقتی ازش دلخورم حوصلشو ندارم و نمیخوام حتی ببینمش

چقدر ادم تغییر میکنه...

✍ آدمی باش اصیل در میان این آدم های مصنوعی            من پیش چشم هر کسی ادم ضعیفی بودم کنار تو تمام زندگی من عمر و انگیزه ی من باید قوی باشم ❤      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا مثل من یجوری بهش بی تفاوت شدم که خودمم باورم نمیشه

میشه واسه صابخونه شدنمون یه صلوات بفرستی؟؟  بگومنم واست بفرستم😍😍😍😘 وَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ
2728
2738
آدم از یجایی به بعد سنگ میشه‌😔

اره واقعا اون دختری که میومد رو زمین میخوابید و هر لحظه تو دلش غوغا بود که کی قراره بیاد اشتی کنیمو خودمو لوس کنم خیلی وقته نیست 

✍ آدمی باش اصیل در میان این آدم های مصنوعی            من پیش چشم هر کسی ادم ضعیفی بودم کنار تو تمام زندگی من عمر و انگیزه ی من باید قوی باشم ❤      
عب نداره بابا خوب میشی😂😂😂تااخر عمر ملیون بار دیگه از اینا حسا پیدا میکنی و باز خوب میشی  چی ...

یکساله یه اتفاقاتی باعث شد واقعا همچی عوض شه 

یکساله یه اتفاقاتی باعث شد واقعا همچی عوض شه 

فکر نکنم بدتر از من تجربه کرده باسی ولی اگه عشقتون از اول واقعی بوده پس یه کم که بگذره از دلت در میاد و دلت براشباز تنگ میشه و دوباره حس میکنی که دوسش داری 

فکر نکنم بدتر از من تجربه کرده باسی ولی اگه عشقتون از اول واقعی بوده پس یه کم که بگذره از دلت در میا ...

فکر نکنم هنوز که از دلم نرفته بعد یکسال هر لحظه همراهمه فکرش

2706