2410
2553
عنوان

واکسن کرونا و عوارضش😭😭😭

2023 بازدید | 99 پست

سلام مجردم 

من بعد از واکسن کرونا هورمونام به طرز وحشتناکی به هم ریخته صورتم پر از جوشای عجیب و بد شکل شده 

در عرض یک ماه و نیم سه بار پریود شدم 🥺🤦🏻‍♀️

به شدت موی زائد اوردم و تو پریودیام بیشتر از قبل دچار نوسان اخلاقی و درد میشم

اینم بگم دوستامم بعد از دوز سوم هورموناشون به هم ریخته نگین از واکسن نیس

کسی بوده مثل من؟؟؟

😐😑

چرا نیست 

خودشون گفتن عارضه نامنظمی پریود داره واکسن

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
وای خدا خیلی بده م همه چیم عوض شده🤦🏻‍♀️

دیگ اگر خیلی شدید برو دکتر 

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
2714

شما واکسن چی زده بودید؟

یک عدد سقط مکرر هستم و در تلاش برای بارداری سالم.اگه دلتون خواست برام دعا کنید خدا بهم بچه سالم و صالح بده..ممنون..  من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  خدایا دلم معجزه ات را میخواهد..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
2706