2297

فردا امتحان املا داره کلاس چهارمه، انگار کنکوریه از ظهر هییی میخونه،روخوانی میکنه خودشم آروم آروما 😫😫به هر کلمه یه دقیقه وقت میزاره نگامیکنه دیوونه شدم از دستش بخدا...

ازصبح ۶درس خونده ،۱۰تامونده😫😫😫😡😡😡😡😡😡

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2306

دختر منم کلاس چهارمه 

دوسنبه امتحان ریاضی داره

خودش میخونه و حل میکنه ولی یهویی هم خسته میشه میگه بسه دیگه نمیخونم🤦🏼‍♀️ منم گذاشتمش به حال خودش

همون آني سابقم كه از ٨٩ عضو بودم...
دختر منم کلاس چهارمه  دوسنبه امتحان ریاضی داره خودش میخونه و حل میکنه ولی یهویی هم خسته میشه ...

این امروز امتحان ریاضی رو داد،خودشک تنهایی تمرین نمیکنه ،سه روزه تموم باهاش تمرین کردم یه دفتر ۵۰ برگ رو تموم کردیم😡😫

2050

و منی که در عمرم یادم نمیاد حتی ۵ دقیقه برای املا تمرین کرده باشم همیشه هم نمرم کامل بود 

‌نی نی سایت اولین جاییه که انقدر غلط املایی میبینم                           لطفا رو سوادتون کار کنید 
خییییلی کنده خییییلی انقدر حرصم گرفته و بروز ندادم وریختم توم ،همه اعضای بدنم تیر میکشه

حق داری عزیزم 

برا سرعت عملش بهش کارای سرعتی ولی جذاب بگو یاد بگیره سرعت عملشو ببره بالا

اگه کاری نکنین در اینده براش سخت تر میشه 

میتونین برین پیش مشاور 

این امروز امتحان ریاضی رو داد،خودشک تنهایی تمرین نمیکنه ،سه روزه تموم باهاش تمرین کردم یه دفتر ۵۰ بر ...

حالا پسر من کلاس پنجم  هست فردا امتحان  فارسی  و املا  داره سر جمع نیم ساعت هم درس نخوند تعجبم  اینه  معلمش هم از درسش راضیه 😑

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))
نمیدونم ولی واسه درسش هیچی رو زور نکنید بهش، اگر علاقه داره بزار بخونه اگرم نداره زورش نکن بزار راحت ...

زور نمیکنم ،اگه درس نخونده بره مدرسه با گریه میره

پدرمو درآورده ،من مجبورش نمیکنم،این منو مجبور میکنه باهاش تمرین کتم،حتی حفظیات رو هم میگه اول باید درسو توضیح بدی😫😫😫

2051