2297

جديدا كه از هر ١٠ تاپيك ٣ تاش مربوط به بچه مچه هاس و در مورد درس و امتحان

فك كنم ميانگين رسيده به زير ده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2306

میانگین سنی ۲۵

اخه اکثرا دهه هفتادی هستن

زیر ۱۴ سال هم ک اینجا براشونن مناسب نیست 

///💎نگین قلبتم❤///❤ همیشه عشق باشد؛همیشه برکت❤/// «همین که در آغوش هم هستیم،حالِ هر روزِمان خوب است..» 💜💍👫🏻 👐🏻🥬🥕///جان من و جهان من 💜///هیچوقت باهام چشم تو چشم نشید😌دل به یغما میبرد چشمان مستم😌فقط عشقم میتونه بام چشم تو چشم بشه چونکه چشام مال خودشه😌///نور مهم نیست! وقتی قلبت روشنه...!💫 //من هوشبرم،،،هوشبرِتو،،،ینی تمام عارامشِ تو///وَاللهُ یَعْلَمُ مَا فِی قُلُوبِکُمْ 💫///💎❤///♥این را بدان که عاشق ترین فرد زمینم ،،، دنیا بداند تا آخرش با تو همینم♥♥♥ ///اصالت تو خون آدماست ... اداشو درنیارید!😁😌/// کاربر آنید_پ ام ///

درباره میانگین نظری ندارم شاید ۲۲ ۲۳ باشه... اما چند وقتی هست به شدت بچه سال عضو سایت شدن و به نظر من زیر ۱۸ اگه نشه بچه اسمشو گذاشت که بهشون بر نخوره  ولی قطعا نوجوانه 

Une femme qui aime💓transforme le monde🌍
2050

اینجا ۶۰ ساله داریم تا ۱۲ ساله ولی تعداد بچه ها بیشتره 

یه سختیهایی تو زندگیم کشیدم که هنوز دردش باهامه:) توصیه میکنم به هیچ پسری دل ندید اگه دل دادین فقط دوستش داشته باشین عاشقش نشین من عاشقش شدم میدونین چیشد؟؟؟ شبا گریه میکردم واسش بعدش اعتماد خانوادم نسبت خودمو دوستامو رفیقامو ازادیمو محبوب همه بودنو بهترین شاگرد بودنو از همه مهم تر خنده هامو همرو از دست دادم😔💔 یادمه بخاطرش اولین سیلی عمرمو خوردم🙂 یادمه با میله آهنی دسته طی یجوری کتک خوردم کل تنم کبود کرد تا یه مدت از درد نمیتونستم بخوابم ولی عاشقانه می پرستیدمش ازاون واسه خودم یه بت ساختم غافل ازاینکه اون هیچی نیست ولی اون پسر  فهمید خییلییی عاشقشم واسش هرکاری میکنم(یه دختر ناز پرورده مایه دار پیدا کرده بود) شروع کرد اذیت کردنم ازم عکس لخت میخواست فهمید بهش نمیدم بهم گفت میرم بایکی دیگه ولی بازهم دوستش داشتم😔 فهمید روش حساسم فیلم خودشو تو پارتی لای کلی دختر مست واسم می فرستاد اذیتم کنه تو خونه ای که قرار بود خونه بخت و خوشبختی من باشه و توش کلی برنامه داشتم حالا پر دختر خراب شده بود اونم مست بغل عشقِ من. خلاصه گذشت و منو مثل یه آشغال انداخت دور یجوری منو کشت و نابودم کرد عزیز ترین آدمای زندگیمم جلوم سلاخی کنین واسم مهم نیست. این کاربر مرده و یه دختر با کوله بار تجربه متولد شده که میخواد خانومِ خودش شه فوق تخصص قلب و عروق آینده🩺💉 تازه به هیچ پسریم نمیخواد بها بده جز خانوادش😌😌😌 ورود هرگونه نری که بخاد حتی سر سوزنی به زندگیم لطمه بزنه یا ناراحتم کنه به زندگیم ممنوع⛔