2726

چرا اینقدر دیر؟ 

چقدر اشتباه میکنیدخانواده شوهرمم پسرهارو ۵سال ب بالا ختنه کردن .

بهترین کارو مامان من کرد داداشم چهل روزش نبود ختنه کرد 

➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم..🌱 ️  کتابخوانی سبکِ زندگیِ من 📚

من پسرم ۱ مرداد انشاءالله ۴ سالش میشه منم هنوز ختنه اش نکردم  چون میترسیدم 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من پسرم ۱ مرداد انشاءالله ۴ سالش میشه منم هنوز ختنه اش نکردم  چون میترسیدم

چکار می خوای بکنی؟؟ بچه ی منم خیلی ریز بود هی عقب انداختم تا الان...الان شده کابوس زندگیم.

2728
چرا اینقدر دیر؟  چقدر اشتباه میکنیدخانواده شوهرمم پسرهارو ۵سال ب بالا ختنه کردن . بهترین ک ...

خواهر من ۱ روزگی ختنه کرد

صبح روز بعد از عمل که میخواستن مرخص بشن تو همون بیمارستان😄😄

و غریب کسی ست که محبوبی ندارد 🥰
خواهر من ۱ روزگی ختنه کرد صبح روز بعد از عمل که میخواستن مرخص بشن تو همون بیمارستان😄😄

والا درستش همینه 

ب بچه ها زجر میدن 

➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم..🌱 ️  کتابخوانی سبکِ زندگیِ من 📚
من پسرم ۱ مرداد انشاءالله ۴ سالش میشه منم هنوز ختنه اش نکردم  چون میترسیدم

ای بابا کار سخت تر کردی که گناه داره بچت

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  
چکار می خوای بکنی؟؟ بچه ی منم خیلی ریز بود هی عقب انداختم تا الان...الان شده کابوس زندگیم.

من خیلی میترسیدم از اینکه نتونم درست مراقبت کنم چون دست تنها بودم گذاشتم تقریبا همون ۴ یا نهایت ۵ سالگی اش ،البته این نظر خودم بود ک فهمیده تر بشه راحتر میشه ضدعفونی کنی اگه دردی داشته باشه میگه و بهش بگی استراحت کن زود خوب میشی گوش میکنه ،من واقعا میترسیدم وگرنه بهتره زیر یکسال ونوزادی ختنه بشه.

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2706