2726
عنوان

صاحب خونه خدا نشناس

643 بازدید | 39 پست

ما دوماه امدیم تو این خونه تازه 

با هزار بدبختی وسایلو چیدم 

امروز پبغام فرستاده خونه رو خالی کنید

خودم میخام بیام توش اخه این حقه؟؟

انقد گریه کردم که نگو غصه های من تمومی نداره

میشه دعا کنید پشیمون شه و بزار ما امسال

اینجا بمونیم من مریضم بخدا

عفونت کلیم رفته تو خونم دکتر گفته نباید

زیاد تحرک کنم اگرنه میزنه به قلبم

کاش بزنه بمیرمو راحتشم ای خدا چرا

منو برنمیگردونی اخه 😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب قرار داد دارین 

نمیشه بگه پاشید که

///💎نگین قلبتم❤///❤ همیشه عشق باشد؛همیشه برکت❤/// «همین که در آغوش هم هستیم،حالِ هر روزِمان خوب است..» 💜💍👫🏻 👐🏻🥬🥕///جان من و جهان من 💜///هیچوقت باهام چشم تو چشم نشید😌دل به یغما میبرد چشمان مستم😌فقط عشقم میتونه بام چشم تو چشم بشه چونکه چشام مال خودشه😌///نور مهم نیست! وقتی قلبت روشنه...!💫 //من هوشبرم،،،هوشبرِتو،،،ینی تمام عارامشِ تو///وَاللهُ یَعْلَمُ مَا فِی قُلُوبِکُمْ 💫///💎❤///♥این را بدان که عاشق ترین فرد زمینم ،،، دنیا بداند تا آخرش با تو همینم♥♥♥ ///اصالت تو خون آدماست ... اداشو درنیارید!😁😌/// کاربر آنید_پ ام ///

اگه قرارداد بستین میتونین شکایت کنین حق اینکارو نداره باشما 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم 

مگه قرار داد ندارین؟

تا پایان تاریخ قرار داد هیچکس نمیتونه شما رو مجبور کنه خونه رو تخلیه کنین 

فقط حیدر امیرالمومنین است 💚برا عاقبت بخیری خودت یه صلوات بفرس 🌸تو تاپیکای ختم وچله تگ م کنین 🌺
داریم کاری نمیتونه بکنه؟..

نه عزیزم 

تا موعد قراردادتون حق نداره بلندتون کنه

///💎نگین قلبتم❤///❤ همیشه عشق باشد؛همیشه برکت❤/// «همین که در آغوش هم هستیم،حالِ هر روزِمان خوب است..» 💜💍👫🏻 👐🏻🥬🥕///جان من و جهان من 💜///هیچوقت باهام چشم تو چشم نشید😌دل به یغما میبرد چشمان مستم😌فقط عشقم میتونه بام چشم تو چشم بشه چونکه چشام مال خودشه😌///نور مهم نیست! وقتی قلبت روشنه...!💫 //من هوشبرم،،،هوشبرِتو،،،ینی تمام عارامشِ تو///وَاللهُ یَعْلَمُ مَا فِی قُلُوبِکُمْ 💫///💎❤///♥این را بدان که عاشق ترین فرد زمینم ،،، دنیا بداند تا آخرش با تو همینم♥♥♥ ///اصالت تو خون آدماست ... اداشو درنیارید!😁😌/// کاربر آنید_پ ام ///
2706