2726
عنوان

پسری که همش میخواد جلب توجه کنه

275 بازدید | 3 پست

بچه ها پسری ک بعد چندماه کات باما بعد یه مدت رل بزنه همش عکسای عاشقونه یا بیوعاشقونه میزاره واقعا فازش چیه؟

بنظرتون این راسته ک میگن کسی که عشقش واقعی باشه تو مجازی جار نمیزنه ولی این بشر همش داره خودنمایی میکنه😐😂

من از سیو درش اوردم

از طرفی اصلا درکش نمیکنم با اینکه کاتیم رفته با یکی دیگه خودش هنوز منو از سیو در نیاورده واقعا نمیفهمم منظورش از این کارا چیه شما چی فکر میکنید؟

😐

پسرا مثه دخترا نیستن در ان واحد ۹۰۰نفر و سیو دارن و درکل براشون مهم نیس که فوری از سیو دربیارن برعکس نگه میدارن که اگه روزی کارشون گیر کرد باز پیام بدن فیلشون یاد هندستون کنه 😁

*◄থৣ   یکعـבـב متاهل عاشق هسـבم                                     من باعشق פּ בوستے ازـבواج کرـבم                اگـہ حس کرـבے میتونم کمکت کنم خوشحال میشم בوست خوبم  💖থৣ►

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی میگی یادش رفته از سیو درم بیاره؟😐

نه اصن کلا تو مود سیو دراوردن نیسن اگه مخاطبینشونو نگاه کنی کلا شماره دارن حتی کم پیش میاد پسری بلاک کنه چون مثه دخترا دلبسته انچنانی نمیشن تو لحظه که میگن کات دیه میرن دنبال بعدی 

*◄থৣ   یکعـבـב متاهل عاشق هسـבم                                     من باعشق פּ בوستے ازـבواج کرـבم                اگـہ حس کرـבے میتونم کمکت کنم خوشحال میشم בوست خوبم  💖থৣ►
2728