2703
2553
عنوان

اووبوست تنبلی تخمدان

1941 بازدید | 27 پست

دوستان سلام

کسی هست کپسول اووبوست بخواد ؟باهم بریم بخریم نصف کنیم

۱۲۰ تایی هست و چون قیمتش بالاست گفتم کسی بیاد باهم بخریم

تهران و کرج

لایک نکنید خیلی ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من میخوام  تهران نیستم  راست میگی خیلی گرونه به خاطر گرونیش منم نگرفتم تاحالا  میگ ...

کجایی؟

من میخوام بگیرم فردا

اگه میخوای هماهنگ کن اگه کسی تهرانه همراهم بیاد باهم بخریم برات پست کنه

لایک نکنید خیلی ممنونم
2714
فک کنم حدودا ۱۲۰۰ باشه  نصف کنیم نفری ۶۰۰

بارداری
بببین تاپیک عشقپنهان رو برات میفرستم. یه پاکسازی و پرهیز داره و یه نسخه. اگه حوصله کنی و پاکسازی رو انجام بدی که کلا تمام مشکلاتت حل میشه و بعد نسخه ی بارداری برات می ذارم. اگه نه که نسخه ی بارداری انجام بده

فقط هرجا آمپول نوروبیون دیدی، به جاش حتتتتتما ب کمپلکس بذار.آمپول توی نسخه رو هم در صورتی که فشارخون و مشکل کلیه نداری استفاده کن، وگرنه حذف کن.

حلوای بارداری زیر رو حتما مطابق دستور از همین حالا هر ماه انجام بده

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7505702/درمان-ناباروری-وسواسها-افسردگی-و-ضعف-و-بیحوصلگی-و-معده-درد-و-یبوست-و?page=6

نسخه ی بارداری

عزیزم یه دو ماه صبر کن. آمپول ب کمپلکس ایرانی بگیر و پنج تاش رو هر دو روز یکبار و بعد هفته ای یه دونه بزن. ویتامین ای بخر و تا سه ماه هر روز و شوهرتون هم یک ماه هر روز بخورید، فولیک اسید پنج تا سه ماه هر روز.
یه چیزی شبیه حلوا هست که دستورش رو برات میفرستم. هر ماه از روز پنجم پریودی تا روز چهاردهم شروع پریودی بخور. حالا مقدارش بسته به میلته. اینا رو تا سه ماه انجام بده. اگه کمبود آهن هم داری کپسول فرفورت دئودنال بگیر همون رو هم تا سه ماه با فولیک اسید بخور. اینهایی که میگم تا سه ماه، شما تا دو ماه حتما انجام بده. یه ماه آخر به اختیار خودته. میتونی پیشگیری نکنی. ولی این دوماه رو پیشگیری کن تا حسابی جون بگیری. فقط حلوا رو دیگه از روز چهارده پریودی قطع کن. اصلا هم استرس نداشته باش چون معمولا لقاح با استرس انجام نمیشه.

اینم دستور ترکیبی حلوای بارداری👇👇👇
پودر نخل نر
گلاب
روغن محلی
زعفرون
سیاهدونه آسیاب شده رو فوری بریز داخل حلوا. نباید آسیاب شده زیاد بمونه.
با نبات هم شیرینش کنه ولی با عسل بهتره.
دیگه بهش فلفل سیاه بزنه دارچین بزنه زنجبیل بزنه هل بزنه حتما

هیچ کدوم رو انجام ندادی این حلوا رو از روی دستورش بخور، خوب خوب مبیشی

کجایی؟ من میخوام بگیرم فردا اگه میخوای هماهنگ کن اگه کسی تهرانه همراهم بیاد باهم بخریم برات پست کن ...

نه گلم من باز ۶۰۰ هم برام زیاده 

ببین من این ماه قطره ویتاگنوس گرفتم گیاهیه ارزونه خیلیم میگن خوبه برا تنبلی ، بارداری اینا 

یه سرچ کن تو همین نی نی سایت خیلیا تعریفش میکنن 

من چند روزه دارم میخورم اصلا معلومه یه چیزی هست !! چون بدنم داااغ میکنه وقتی میخورم خخخ

⁦❤️⁩
بارداری بببین تاپیک عشقپنهان رو برات میفرستم. یه پاکسازی و پرهیز داره و یه نسخه. اگه حوصله کنی و پاک ...

سلام عزیز

ممنونم از لطف و محبتت 

اما مال من خیلی شدیده 

حلوا خوردم

انواع حلوا ها رو ولی ذره ای اثر نکرد دمت گرم 

لایک نکنید خیلی ممنونم
2706