2703
2553
عنوان

کسی هست مثل من از گرما تابستون بدش بیاد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 396 بازدید | 27 پست
طبع بدنت چون گرمه عزیزم سعی کن خاک شیر و چیزا خنک بخوری تا تموم شه بره گم شه این گرما

خب تابستون اینارو بخورم احساس گرما نمیکنم؟

میشه یه صلوات برای حل مشکلم بفرستی عزیزم😊🙏ممنونم اگه میشه یه صلوات هم برای شادی روح شهید ابراهیم هادی هدیه کنید♥️مرسی🧿بنده عاشق مرلین مونرو هستم😍🥺تنها کسی که طرفدارشم🤗
فعلا که هوا تهران گرم نیست شبا که زیادی خنکه من تو زمستون داغونم اصلا تحمل سرما رو ندارم.

اره والا کجاش خنک امروز خنک بود دیشب از گرما حالم بد شد

میشه یه صلوات برای حل مشکلم بفرستی عزیزم😊🙏ممنونم اگه میشه یه صلوات هم برای شادی روح شهید ابراهیم هادی هدیه کنید♥️مرسی🧿بنده عاشق مرلین مونرو هستم😍🥺تنها کسی که طرفدارشم🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا تحمل گرما ندارم  حالم بدمبشه از گرما بی اعصاب میشم و بداخلاق  خونه مادرشوهرم توی زم ...

من صدامم عوض میشه

2456

من کلاااااااا از فروردین تا روزه آخر شهریور انگار زندگی نمیکنم عذابه برام شیراز هستیم هوای شیراز انگار جهنم .فقط از اول مهر تا آخر اسفند خیلی دوسدارم 

خدایا کمکم کن ،آدمهایی که دوستشون ندارم دست از سرم بردارن ....😔چقدر تحمیل میکنن خودشون رو اه 
2714

منم اینجوریم دَمَوی مزاجم هستم ، شربت خاکشیر کم شیرین خوبه بادبزن دستی همیشه تو کیفت باشه ، عرق کاسنی ، عرق شاهتره تا یک سوم استکان ، آب زرشک ، آلبالو ، زرد آلو ، کلا خوراکی هایی که طبعشون سرد و تره . ظهرای تابستونم آب دوغ خیار کم نمک بخور 

من افسردگی گرفتم از الان

اره امسالم معلومه گرمه خیلی

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹