2733
2734
عنوان

دعای مطیع شدن شوهر

141 بازدید | 5 پست

دوستان شوهرمن دیگه دیوونم کرده بشدت رفیق بازه ووابسته ب خونوادش فقط موقع خواب خونس بخدادیگه خسته شدم اصلابحرفم نیس وگفتن فایده ای نداره

خداخیرتون بده اگه ذکری چیزی هست بگیدانجام بدم مطیع بشه یاترک کنه این عاداتو

الگونگیر...الگوباش...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فقط با رفتارت و سیاستایی که روش جواب میده میتونی به مرور درستش کنی بعضیا با دعوا بعضیا با مهربونی باید ببینی کدوم روش جواب میده...از منم شوهرم رفیق باز بود منم میرفتم باهاش بخاطر من پیش هردوسش نمیرفت و باهاشون خیلی حرفم میزدم و پا.سور بازی میکردیم بعد یه مدت دیگه نمیرفت الان از خونه اصلا بیرون نمیره به زور میگم بیا بریم هیچ جا نمیره...

یا قبلا هی بد خونواده شو میگفتم و کلا درگیر بودیم هم باهم هم با خونواده ها الان اصلا هیچی نمیگم حتی اگه از کاراشون ناراحت شم یا توهین کنن جواب اونارم نمیدم شوهرمم دقیقا همینکارو میکنه فقط سعی کردم به همین نزدیکشون کنم الان نه جوابشونو میده نه زیاد تحویلشون میگیره فقط من باشم پیشش اگه کسی غیر من دو روز بیشتر پیشش باشه دعوا میکنه باهاش... اگه جلوی شوهرم بهم تیکه ای چیزی بندازن من چیزی نمیگم فقط یه لبخند میزنم و میرم تو هنگ شوهرم خودش دهنشونو همونجا سرویس میکنه فقطم از من تو هربحثی حرف میزنه یه دفعه مادرشوهرم باهاش دعوا کرد گفت ما از فلانی حرف میزنیم تو چرا هرچی میشه از زنت و خونواده ش میگی 

انواع محصولات چاقی و لاغری وپوست برای اطلاع از قیمت و مشاوره در واتساپ یا روبیکا و... پیام بدید09399454750