2737
2734
عنوان

چند لحظه لطفا

178 بازدید | 5 پست

بچه ها یه دختر ۱۷ ساله پیش مامان کار می‌کرد زندگی خوبی نداشت و برای مامانم درد و دل می‌کرد که اصلا دلم نمیخواد بگم

امروز متوجه شدن فوت شده و میگن خودکشی کرده😭

لطفا یه فاتحه براش بفرستیم؟ زندگیش خوب نبود منم زیاد نمیشناسمش اما به فاتحه و دعا ما نیاز داره

امروز تشبیع جنازه بود.

گوشت تنم ریخت رسما من از زندگی خودم مینالم بمیرم برا دلش ک چی کشیده خدا بیامرزتش اسمش چی بود ک ببخشم به خاکش 

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
گوشت تنم ریخت رسما من از زندگی خودم مینالم بمیرم برا دلش ک چی کشیده خدا بیامرزتش اسمش چی بود ک ببخشم ...

خیلی سختی کشیده بود و که الان نمیتونم بگم 

بهتره سکوت کنم اصلا باورم نمیشه 

اسمش آسیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی سختی کشیده بود و که الان نمیتونم بگم  بهتره سکوت کنم اصلا باورم نمیشه  اسمش آسیه&nb ...

بمیرم برا دل بگردمش جاش وسط بهش باشع حداقل توی اون دنیا ارامش داشته باشه میدونی اهل کجا بود 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
2731
بله عزیزم اما نگم بهتره چون شناسایی نشم

حداقل بگو اهل کجا بود دلم میخواد بدونم همینجوری اشکم دراومد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40