2733
2739
عنوان

چند لحظه لطفا

178 بازدید | 5 پست

بچه ها یه دختر ۱۷ ساله پیش مامان کار می‌کرد زندگی خوبی نداشت و برای مامانم درد و دل می‌کرد که اصلا دلم نمیخواد بگم

امروز متوجه شدن فوت شده و میگن خودکشی کرده😭

لطفا یه فاتحه براش بفرستیم؟ زندگیش خوب نبود منم زیاد نمیشناسمش اما به فاتحه و دعا ما نیاز داره

امروز تشبیع جنازه بود.

گوشت تنم ریخت رسما من از زندگی خودم مینالم بمیرم برا دلش ک چی کشیده خدا بیامرزتش اسمش چی بود ک ببخشم به خاکش 

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
گوشت تنم ریخت رسما من از زندگی خودم مینالم بمیرم برا دلش ک چی کشیده خدا بیامرزتش اسمش چی بود ک ببخشم ...

خیلی سختی کشیده بود و که الان نمیتونم بگم 

بهتره سکوت کنم اصلا باورم نمیشه 

اسمش آسیه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خیلی سختی کشیده بود و که الان نمیتونم بگم  بهتره سکوت کنم اصلا باورم نمیشه  اسمش آسیه&nb ...

بمیرم برا دل بگردمش جاش وسط بهش باشع حداقل توی اون دنیا ارامش داشته باشه میدونی اهل کجا بود 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
2728
بله عزیزم اما نگم بهتره چون شناسایی نشم

حداقل بگو اهل کجا بود دلم میخواد بدونم همینجوری اشکم دراومد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40