2204
عنوان

چند لحظه لطفا

177 بازدید | 5 پست

بچه ها یه دختر ۱۷ ساله پیش مامان کار می‌کرد زندگی خوبی نداشت و برای مامانم درد و دل می‌کرد که اصلا دلم نمیخواد بگم

امروز متوجه شدن فوت شده و میگن خودکشی کرده😭

لطفا یه فاتحه براش بفرستیم؟ زندگیش خوب نبود منم زیاد نمیشناسمش اما به فاتحه و دعا ما نیاز داره

امروز تشبیع جنازه بود.

گوشت تنم ریخت رسما من از زندگی خودم مینالم بمیرم برا دلش ک چی کشیده خدا بیامرزتش اسمش چی بود ک ببخشم به خاکش 

نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز خدای فرداهم هستما اولین بار است ک بندگی میکنیم ولی او بی زمان ک خدایی میکند اعتماد کند به خداییش جز تو ای اولو اخر چه بخواهم که تویی صاحب دلها
گوشت تنم ریخت رسما من از زندگی خودم مینالم بمیرم برا دلش ک چی کشیده خدا بیامرزتش اسمش چی بود ک ببخشم ...

خیلی سختی کشیده بود و که الان نمیتونم بگم 

بهتره سکوت کنم اصلا باورم نمیشه 

اسمش آسیه 

خیلی سختی کشیده بود و که الان نمیتونم بگم  بهتره سکوت کنم اصلا باورم نمیشه  اسمش آسیه&nb ...

بمیرم برا دل بگردمش جاش وسط بهش باشع حداقل توی اون دنیا ارامش داشته باشه میدونی اهل کجا بود 

نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز خدای فرداهم هستما اولین بار است ک بندگی میکنیم ولی او بی زمان ک خدایی میکند اعتماد کند به خداییش جز تو ای اولو اخر چه بخواهم که تویی صاحب دلها

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2306
بله عزیزم اما نگم بهتره چون شناسایی نشم

حداقل بگو اهل کجا بود دلم میخواد بدونم همینجوری اشکم دراومد