2410
2713
عنوان

از ترس این آدم دارم دیوانه میشم.....

1109 بازدید | 21 پست

سلام ببخشید کسی هست که خیلی تو کارامون تجسس میکنه و پشت سرمون حرف میزنه برامون دعوا و درگیری و اعصاب خوردی درست میکنه هر چقدر باهاش رفت و آمد نمی‌کنیم بدتر میکنه میره تو اقوام یکیو پیدا میکنه تا از ما خبر بگیره و پشت سرمون بدگویی کنه وقتی بهش پیام دادم چرا این کارا رو میکنی با شوهرش اومد دم خونمون و میخواستن دعوا و شر درست کنن و من فقط مردای خانواده رو راضی کردم با گریه و التماس که کاریش نداشته باشن تا بره خیلی فحش های رکیکی پشت سرمون میده همش میخاد با خانواده شوهرم ارتباط بگیره الان یه جایی رسیده به مادرشوهرم و شروع کرده به صحبت شهرمون کوچیکه چن بار رفته خونه جاریم...جاریم آدم دوروییه و مادرشوهرم هم نمیشه بهش حرف زد چون میره به اون میگه الان به مادرشوهرم گفتم بهش محل نزار که نیاد جایی پیشت و این خیلی آدم کثیفیه و اهل دعا و جادو هست و زندگیمونو میریزه به هم و گول ظاهرشو نخور حالا شوهرم دعوا گرفته که چرا به مادرم اینا رو گفتی حالا سری بعد مادرم میره پیش اون و دوباره قال درست میشه شوهرمم میگه اگه جایی شوهرشو ببینم آدمش میکنمو فلان و خلاصه این آدم خیلی ترس به جونم انداخته نمیدونم چیکار کنم دعایی چیزی نمی‌شناسید که بمیره بلکم از دستش یه جماعتی نجات بیان ثوابه به خدا.....

روز ها یی که آرزو خانم بهترین همکلاس مریم بود مشق های کلاس اول ما قصه های امین و اکرم بود روز هایی که هم کلاسی ها شعر و لبخند بخش میکردند بوی خوب کتاب می آمد آب و آیینه بخش میکردند سفره ی پاره ی کتابم را واژه ی نان تازه پر میکرد جیب پیراهن سفیدم را دست های مغازه پر می‌کرد باز مادربزرگ ثانیه ها ساعت هفت و نیم می‌خوابید  شنبه ها صبح دیرمان میشد خانم آفتاب می‌تابید  کاش از کیف کهنه ی دیروز بوی خوب کتاب می آمد کاش زنگ علوم برمی‌گشت کاش زنگ حساب می آمد.....برای من دعا کنید به حق روزهای خوب زندگیتون 

مشکل این ادم با شما چیه که این کارها رو میکنه؟

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
مشکل این ادم با شما چیه که این کارها رو میکنه؟

حسادت فک میکنه ما خیلی جامون خوبه 

روز ها یی که آرزو خانم بهترین همکلاس مریم بود مشق های کلاس اول ما قصه های امین و اکرم بود روز هایی که هم کلاسی ها شعر و لبخند بخش میکردند بوی خوب کتاب می آمد آب و آیینه بخش میکردند سفره ی پاره ی کتابم را واژه ی نان تازه پر میکرد جیب پیراهن سفیدم را دست های مغازه پر می‌کرد باز مادربزرگ ثانیه ها ساعت هفت و نیم می‌خوابید  شنبه ها صبح دیرمان میشد خانم آفتاب می‌تابید  کاش از کیف کهنه ی دیروز بوی خوب کتاب می آمد کاش زنگ علوم برمی‌گشت کاش زنگ حساب می آمد.....برای من دعا کنید به حق روزهای خوب زندگیتون 
روزی ۴۰ بار ذکر یا خافض بگو میگن برا دفع بدگو و دشمن مجربه

قابض؟

2714
کی هست فامیله نزدیکته؟ خصومت و کینه قبلی داره؟

درجه ۲ 

دخترشو طلاق دادن بعد این میگه چرا ما نرفتیم دخترشو بگیریم که اینجوری نشه

📝دعا و دستورالعمل ذیل برای دفع مزاحمت افراد شرور و ظالم بسیار موثر و #مجرب است .

برای دفع مزاحم و ظالم و شرور ، پس از نماز ظهر به نیت دفع مزاحم و ظالم ، هفتصدوهشتادوشش مرتبه ذکر بسم الله الرحمن الرحیم را بگوید.

پس از خاتمه ، بلافاصله ذکر ذیل را هفتاد مرتبه تکرار کند :

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ. عَنَتَ لَهُ الْوُجُوهُ ، وَخَشَعَتْ لَهُ الْأَصْوَاتُ ، وَ وَجَلَت مِنهُ الْقُلُوبُ ، اَسئَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ وتُسَلِّمَ سیدَنا مُحَمَّدٍ و آله ، وَأَنْ تَقضی حَاجَتِی فی هَلاک ( نام شخص ظالم یا مزاحم را بگوید ) یا قاهِرُ یا مُقتَدِرَ یا مُنتَقِمُ یا اللهُ یا اللهَ .

میتواند این عمل را به عنوان یک ختم در نظر بگیرد و آنرا را یک هفته یا چهارده روز متوالی ادامه دهد.

این عمل از مجربات است و  نتیجه خواهد داشت.

ماهم ازاین بیشرفا داریم خدالعنتشون کنه دنبال دعوان و از بی آبرویی نمیترسن

چیزی بالا خودشون ندادن از هیچ چیز نمی‌ترسند حتی از خدا نمیدونم چرا خدا جوابشونو نمیده باورت میشه یه پیرمردو با شوهرش کتک زدن بعدم گفتن گه خورده که ما زدیمش؟

📝دعا و دستورالعمل ذیل برای دفع مزاحمت افراد شرور و ظالم بسیار موثر و #مجرب است . برای دفع مزاحم ...

فدات شم  شما هم برام دعا کن.

چیزی بالا خودشون ندادن از هیچ چیز نمی‌ترسند حتی از خدا نمیدونم چرا خدا جوابشونو نمیده باورت میشه یه ...

نترس خدا به وقتش جوابشونو میده اونی که مارو اذیت میکرد از ته دل گفتم الهی که خوشبخت نشی باورت میشه همونطور هم شد خدا صدای دل شکستمو شنید

2706