2204

💔

وقتی ک انسان‌ها فکر نمیکنن شروع میکنن به قصاوت کردن🗣 هیچوقت از روی عصبانیت،عجله و لجبازی کاری رو انجام نده دقیقا وقتی پشیمون میشی ک دیگه دیره😉        از واژه حسرت متنفرم حسرت یعنی بریدن،بریدن از خودت و از همه یعنی کم آوردن یعنی درماندگی یعنی بیچارگی یعنی بی کسی چقدر یک واژه میتونه تلخ و سنگین باشه...        من به غمگین ترین حالت ممکن شادم تو به آشوب دلم ثانیه ای فکر نکن...🥲،،،،، دقیقا وقتی میفهمی ک خیلی عاشقی ک تلاش کنی دیگه عاشق نباشی و این چقدر دردناکه(:        

بزار

‌  ‌هر کسی لیاقت خودشو خودش تعیین میکنه:)❤❤❤« این زِندِگی مَنه، هَر جور ك بِخوام رَنگِش میکُنَم »👌👌👌- بِیخیِالِ حِرفِ مَردُم واسِه خُودِت زِندِگی کُن❳💃💃💃💃من همون دختریم که حتی اگه ببازم جوری رفتار میکنم به بردت شک کنی 🖕😄قشنگی آدما تو دلشون است نه صورتشون ✌✌✌✌✌هیچ حیوونی فهمیده تر از کووالا نیست.یعنی قشنگ درک کرده هیچی تو دنیا ارزشش بیشتراز خواب نیست✋🏻😂هر کس هر اطلاعاتی در مورد دیابت نوع ۱ داره لطفا حتما بهم بگه من مادر ۱ پسر دیابتی هست 🙁🙁🙁لطفا دعا کنین درمان دیابت زودتر پیدا بشه تا ما هم راحت شیم 🤲🤲🤲و سوم هم اینکه درخواست دوستی قبول نمی کنم حتی شما دوست عزیز 🙏🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2306
2050
چیه

عزیزم برات دعا کردم انشالله که به زودی دامنت سبز میشه

‌  ‌هر کسی لیاقت خودشو خودش تعیین میکنه:)❤❤❤« این زِندِگی مَنه، هَر جور ك بِخوام رَنگِش میکُنَم »👌👌👌- بِیخیِالِ حِرفِ مَردُم واسِه خُودِت زِندِگی کُن❳💃💃💃💃من همون دختریم که حتی اگه ببازم جوری رفتار میکنم به بردت شک کنی 🖕😄قشنگی آدما تو دلشون است نه صورتشون ✌✌✌✌✌هیچ حیوونی فهمیده تر از کووالا نیست.یعنی قشنگ درک کرده هیچی تو دنیا ارزشش بیشتراز خواب نیست✋🏻😂هر کس هر اطلاعاتی در مورد دیابت نوع ۱ داره لطفا حتما بهم بگه من مادر ۱ پسر دیابتی هست 🙁🙁🙁لطفا دعا کنین درمان دیابت زودتر پیدا بشه تا ما هم راحت شیم 🤲🤲🤲و سوم هم اینکه درخواست دوستی قبول نمی کنم حتی شما دوست عزیز 🙏🙏🙏🙏
عزیزم برات دعا کردم انشالله که به زودی دامنت سبز میشه

مرسی فداتشم ممنون

واسه مادر شدنم یه صلوات میفرستید؟تنها چیزی که وجودمو غرق لذت می‌کنه بچست میشه دعا کنید منم بتونم به زودی حس مادرشدنو تجربه کنم . 
2051