2410
2716
عنوان

يعني ميرسه روزي كه ميخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 37 پست
انشالله سالم و دختر باشه، هيچي گفت معلوم نيس 

منو دعا کن خواهر منتظرم جنسیت برام مهم نیس

ان شاءالله توام دختر دار شی بحق حضرت رقیه

خدایا کی یکی بهم میگه مامان  بدجور قلبم شکسته  خدایا قسمت میدم به نا امیدی ابوالفضل به6ماهه امام حسین مامان شم ارزو ب دل نمونم خستم شکستم جواب این بنده حقیر بده تو ارحم الراحمینی.امام حسین خیلی دوس داشتم تو روزت بی بی چکم مثبت شه   اما نشد...دست خالی نباشم به امید سال آینده که نی نی داشته باشم تندرست حدای خوبم به من لطف کنی گر چه من بنده خوبی برای تو نیستم اما تو رو قسم میدم به پهلو شکسته امام حسین قسمت میدم به دخترت رقیه منم مامان شم  بازم ک ناامیدم کردی اوس کریم با چه زبونی ازت بخام دیگه چشم ندارم نگاه کنم اینه رسم دلشکسته ها ک تا عمر دارن حرف بشنون از این و اون من ک قسمت دادم ب پهلو شکسته چرا اخه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دوتا پسر دارم عاشق دخترم ولی اعصابی برام نمونده. 😭 بچه هات چند سالشونه؟  چرا IVF نکردی م ...

نخواستم تو كار خدا دست ببرم ، دوس داشتم خودش بهم بده  ، سه و‌‌ پنج

🍃فرو شدن چو‌ بدیدی بر امدن بنگر🌱
انشالله سالم و دختر باشه، هيچي گفت معلوم نيس 

عزیزم پس احتمال اینکه دختر بشه زیاده اغلب اونایی ک تو ان تی نمیتونن تشخیص بدن دختره چون جوانه پسر تو شش هفت هفته شروع ب رشد میکنه و تو دوازده هفتگی اگ دکترت کاربلد باشه میتونه زود تشخیصش بده گلم انشالله سالم و صالح باشه و بعد جنسیت دلخواهت 

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده
2720

عافرین خوب کردی

خدایا کی یکی بهم میگه مامان  بدجور قلبم شکسته  خدایا قسمت میدم به نا امیدی ابوالفضل به6ماهه امام حسین مامان شم ارزو ب دل نمونم خستم شکستم جواب این بنده حقیر بده تو ارحم الراحمینی.امام حسین خیلی دوس داشتم تو روزت بی بی چکم مثبت شه   اما نشد...دست خالی نباشم به امید سال آینده که نی نی داشته باشم تندرست حدای خوبم به من لطف کنی گر چه من بنده خوبی برای تو نیستم اما تو رو قسم میدم به پهلو شکسته امام حسین قسمت میدم به دخترت رقیه منم مامان شم  بازم ک ناامیدم کردی اوس کریم با چه زبونی ازت بخام دیگه چشم ندارم نگاه کنم اینه رسم دلشکسته ها ک تا عمر دارن حرف بشنون از این و اون من ک قسمت دادم ب پهلو شکسته چرا اخه
منم شرایط شما رو داشتم عاشق اسم فاطمه بودم ولی این آرزو  برای ابد تو دلم موند😔 دیگه خدا خواست ...

الهی عزیزم خدا گل پسراتو حفظ کنه من عاشق بچه هامم ولی خب این استرس ولم نمیکنه مطمئن شک چیه خودمو باهاش وفق میدم 

2714
منو دعا کن خواهر منتظرم جنسیت برام مهم نیس ان شاءالله توام دختر دار شی بحق حضرت رقیه

الهی امین یا حضرت رقیه 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

دمت گرم. من جرات نمیکنم. پسرام خیلی شیطونن. همین دوتا رو باه فاصله 3 سال اووردم همه مسخره ام کردن چه خبره پشت هم بچه اووردی. واسه من 3 و 6

شوهرمم میگه دیگه نمیخوام. همین دومی هم خودم زورکی اووردم. نه کسی حمایتم میکنه نه اعصاب دارم تا آخر عمر در حسرت دختر خواهم ماند. از بدو بدو و شیطونی پسرا خسته ام دلم یه دختر گوگولی آروم میخواد که برام شیرین زبونی کنه موهاشو درست کنم 😔

البته پسرام خیلی دوست دارما.... هزار بار شکر میکنم روزی میگم شاید یه دختر یه پسر بود حوصله اشون سر میرفت الان یه سره دوتایی آتیش میسوزونن

خدایا شکرت بابت همه ی چیزهایی که بهم دادی مخصوصا پسره نازم که جونم بهش بنده. 
تورو خدا تورو خدا اول دعا کن سالم باشه  سلامت و صالح بودن از همه چی مهمتره  دعات این باش ...

اره خیلی از این موضوع ترس دارم برای همین ای وی اف نکردم خواستم خدا هر چی صلاحمه بهم بده که تو کارش دخالت نکرده باشم

الهی عزیزم خدا گل پسراتو حفظ کنه من عاشق بچه هامم ولی خب این استرس ولم نمیکنه مطمئن شک چیه خودمو باه ...

ممنون عزیزم ان شاءالله  مصلحت خدا با خواسته شما یکی باشه  سونو انومالی  کی باید بری؟

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))
دمت گرم. من جرات نمیکنم. پسرام خیلی شیطونن. همین دوتا رو باه فاصله 3 سال اووردم همه مسخره ام کردن چه ...

اره خیلی خوبه پسرامون همجنسن من اصلا راضی نیستم که پسرام ای کاش دختر میبودن همین پسرام با همین جنسیت دوس دارم باهم بازی میکنن تو سر کله هم میزنن باهام حرف میزنه شیرین زبونی میکنه ،دختر هم میخوام برای اینکه دوس دارم دختر دار شدن رو تجربه کنم واقعا 

اره خیلی از این موضوع ترس دارم برای همین ای وی اف نکردم خواستم خدا هر چی صلاحمه بهم بده که تو کارش د ...

دوست من چند سال پیش  بعد دوتا پسر  20میلیون  هزينه  ای  وی اف  کرد ولی ناموفق بود  بعد چند سال ناخواسته باردار شده این هم پسره من خودم سر سومی  خیلی کارها  برای دختردار  شدن کردم  ولی نشد  همه چی دست خداست 

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))
تورو خدا تورو خدا اول دعا کن سالم باشه  سلامت و صالح بودن از همه چی مهمتره  دعات این باش ...

واقعاااا سلامتی از همه چیز مهم‌تره

2706