2297

به نظرم به سن ربطی نداره 

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود   گاهی نمیشود نمیشود که نمیشود    گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است    گاهی نگفته قرعه به نام تومیشود    گاهی گدای گدایی وبخت نیست    گاهی تمام شهر گدای تو میشود

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید

2306

سن ملاک نیست

ارتباط گیری درست و تربیت صحیح و بجا درسته اون مادر موفقه که اینارو داشته باشه

آرامش سهم قلبی است که در تصرف خداست🦋                                               مرا قولیست با جانان که جانان جانِ من باشد❤ ❤Bir Kalbe Adanmiş❤
2050

حد تعادل بنظرم خوبه

بین ۲۵ تا ۳۰ سال خیلی خوبه

وزن شروع: ۳ آبان( ۹۰/۵ )                         وزن۸آبان(۸۹ )                وزن ۹آبان(۸۸/۷۰۰. )            وزن۱۲آبان( ۸۷/۵.)          وزن۱۶آبان (۸۶/۳۰۰)                     وزن۱۷ آبان (۸۵/۸۰۰).                       وزن۲۲آبان(۸۵/۵۰۰)                                           وزن ۲۳آبان(۸۵/۲۰۰)                     وزن۲۴آبان(۸۴/۶۰۰)                        وزن۲۶آبان(۸۴/۲۰۰)                        وزن۲۹آبان(۸۳/۳۰۰)                                                      وزن ۱ آذر(۸۲/۵)         وزن۸آذر(۸۱/۵)                              وزن۱۱ آذر(۸۰/۲۰۰)    وزن۱۶ آذر(۷۸/۵۰۰)  هدف بعدیم(۷۵)    وزن۴دی(۷۷/۲۰۰)  وزن۱۵دی(۷۶/۱۰۰)    من باید حداقل ۷۰ بشم و میتونم🤗 فقط باید صبور باشم

سن مهم نیست ، مهم شعور مادر شدن هست .. اینکه بدونی چطور باید بچت رو بزرگ کنی، چجوری باید بهش برسی، چطور یک انسان واقعی بار بیاری و تو این شرایط بد اقتصادی حداقل هارو بتونی واسش فراهم کنی 

انسان باشیـــم..!😊

مادرهای آگاه، قوی و به روز(از نظر دانش و تربیت فرزند)

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2051