2297
عنوان

توروقران بیاید کرووونا

562 بازدید | 41 پست

مادرم چندروز مریضه همه جابردیم اعصاب روان معده روده هیچی نفهمیدن الان میگن کروناست اکسیژن خونش ۹۰ شده قدرت تکلمش از دست داده توروخدا دعاش کنید هنوز عکس ریه نگرفتن چیکارکنیم

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2306

امن یجیب المضطر اذا دعاه و‌یکشف السو

چرا از تو نگویم؟.. چرا از تو نسرایم؟.. وقتی همه دریاها در قلب مهربان تو جریان دارند چرا من یک قطره پر هیاهو نباشم؟..چه شبها که به یاد تو فانوس دعا را در ایوان تنهایی آویختم،چه روزها که به یاد تو با درختان پر حوصله گردو درد و دل کردم، آنقدر منتظرت مانده ام که همه پنجره ها مرا میشناسند. یکبار آرامتر از خواب درختان به سراغ من بیا!میخواهم با شکوفه های سیب برایت تابلویی بکشم و با اشکهایم گرد وغباررا از کفشهایت بشویم. میخواهم تمام بغضهایم بر شانه های تو آب شود. چرا دلم برایت تنگ نشود؟چرا دستهای تو را ستایش نکنم؟ چرا خوشبوترین گلهای دنیا را برای تو نچینم؟ چرا عطر ماه را در شیشه ای نریزم و به تو تقدیم نکنم؟دلم برایت تنگ میشود؛ نه هرشب، نه هر روز بلکه هر لحظه. این را عقربه های ساعت نیز میدانند، خطوط دفترم نامت را از بر کرده اند. اگر روزی تو را ننویسم؛ دل آبی خودکارم برایت تنگ میشود. اگر تو نباشی غمهایم را پیش چه کسی ببرم؟ اگر تو نباشی رنجهایم را با که بگویم؟ اگر تو نباشی روزهای من هیچگاه به شب نمیرسند و شبهایم در جاده تاریک زمان سرگردان میشوند. اگر تو نباشی آمدن صبح هم لطفی ندارد و صدای خروسها ناخوش میشود. اگر تو نباشی ترانه هایم را در رود خواهم ریخت. چرا برای تو ننویسم؟ جواب کلمات پر شوری را که میخواهند به دیدار تو بیایند چه بدهم؟   چرا حرفهایم را پنهان کنم؟ای آیینه عاطفه های بکر! ای پر خاطره تر از رود نیل! همیشه و همه جا برای تو خواهم نوشت، چه در شعله های بیرحم دوزخ چه در قله های مهربان بهشـــت.!!!    
2050
کسی بوده اینجوری خوب بشه راضی به بستری هم نیست

هیشکی تو این شرایط خود به خود خوب نشده مادر و پدر منم همزمان درگیر بودن و تو بیمارستان بستری شدن خداروشکر به دارو هم جواب داد بدنشون 

خوب گلم نگران نباش.اکسیژن زیر ۹۰ خطرناکه فعلا لب مرزه.ببزید اورژانس بیمارستان رسیدگی میکنن.فقط نترسید و استرس بهش وارد نکنید.چون هنوز به خطرناک نیست ولی نباید کمتر از ۹۰ بشه

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
مامان منم راضی نمیشد بستری شه به زور بستریش کردیم آی سی یو بالای نود بود  باید بره حتما مامان ...

آها 90 درصد سطح اکسیژنه فک کردم میزان درگیری رو میگی 

هر چه زودتر عکس بگیرید میزان درگیری اگه بالای پنحاه باشه بستریش میکنن 

فقط زود باشید که کرونا ناغافل پیشرفت میکنه 

2051