2297

بله خانم دکتر راضیه ابراهیمیان .خیلی خانم فهمیده وخوش برخوردی هستند 

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود   گاهی نمیشود نمیشود که نمیشود    گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است    گاهی نگفته قرعه به نام تومیشود    گاهی گدای گدایی وبخت نیست    گاهی تمام شهر گدای تو میشود

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید

2306
کلاهدوزه،من پیشش رفتم یه ذره استرس به آدم وارد می کنه . ولی مهربونه

آره کلاهدوز ۲۳ .نمی دونم من که آرامش میگیرم وقتی میرم جاش

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود   گاهی نمیشود نمیشود که نمیشود    گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است    گاهی نگفته قرعه به نام تومیشود    گاهی گدای گدایی وبخت نیست    گاهی تمام شهر گدای تو میشود
آره کلاهدوز ۲۳ .نمی دونم من که آرامش میگیرم وقتی میرم جاش

یه روزی اگر ایشون اوقات تعطیلی شون بود و به مشکل خوردی دکتر ایوبیان، کلاهدوز۴۶ هم خوبه، البته به نظر من عالیه خدا حفظشون کنه پزشک‌های خوب رو.

زدم تو گوش مشکلات.....رررررفت با بزرگترش اومد.....
یه روزی اگر ایشون اوقات تعطیلی شون بود و به مشکل خوردی دکتر ایوبیان، کلاهدوز۴۶ هم خوبه، البته به نظر ...

باشه ممنون