2703
2553
عنوان

واااای مادررر آخ قلبمم🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 2835 بازدید | 214 پست

لعنتی جای خالی تو حس میکردم تو سایت 😔😔

خوش برگشتییییی💙💙

دهه هشتادی هایی ک براشون جک میساختن، صبور ترین نسل از آب در اومدن.اونا شاهد قتل هم نسل هاشون ب دست پدر،همسر یا برادر شون بودن!شاهد کرونا درست وسط آرزو هاشون بودن!اونا مجازی تحصیل کردن در حالی ک کنکور واقعی تو راه بود!ولی بازم برای رویا هاشون جنگیدن!        #احمقهارو_معروف_نکنیم                      فاز اون 16 میلیون نفری ک دنیا جهان بخت رو فالو کردن اصلااااا نمیفهمم!!!                            ? are we too young for this                               آیا ما برای این خیلی کوچک نبودیم؟ !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
سلام علیکم☹️😂✋🏻 مبارکه ایشالا پریسا ام برگرده🥺💔 کاربری جدید میزنه؟

علیک😂😛 خاستم تگت کنما 

حال کردی حتی کاربری هامونم با هم برگشت🥲🥲😂 

آر باو ولی سیم ندارع👀

تو‌چشات‌از‌همون‌اول‌دلمو‌بدون‌شک‌برد:‌)🤍

مبارک باشه😍 ولی دیگ مواظب باش سرتو ب باد ندی😂

ببخشید کاربریتو 

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده
2714
فدااای تووو😁❤️‍🩹خاستم تگت کنمااا

دیگه خودم اومدم زحمت نکش😌💔😂

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 
قررر تو کمرم فراااوونه😁💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻

منم همینطور 🤣

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 
ببشید عشقم قفل کردع بودم🤕😂

رد دادی 😂

2706