2297

😊وقتی اینطوری میگه بگرد عیب و ایرادشو پیدا کن غیرمستقیم به روش بیار 

(( ...Maqrore khodsakhteh🩸🚷...)) اینجا یه سایت عمومیه زمانی که با حرفام موافق نبودی لطفا ریپ نزن من نظرمو میدم و میرم ؛ منتظر تایید بقیه نیستم و وقتی میبینی بهت توهین میکنم یه نگا به رفتار خودت داشته باش !! احتراممو نگه دارین تا احترامتونو نگه دارم وگرنه هم اعصاب خودتو میریزی بهم هم منو !! باز هم تاکید میکنمممممم تا زمانی ک ازت در هیچ موردی نظر نخواستم اظهار دانستن نکن وگرنه عواقب رفتارم پایه خودته !!😠🖖

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید

2306

محترمانه میگم ن اینطورم نیست ک میگی مامان جون و از مامانم طرفداری میکنم با لبخند و لحن آروم مثلا میگم تو اشتباه میکنی اگه حرفمو قبول نکرد کاریش ندارم نگاش میکنم تا خوب از بدی مامانم بگه و خودشو خالی کنه

2050

به منم هی از مامانم بد میگفت.منم چیزی نمیگفتم قیافه میگرفتم واسش

الان چهل روزه که مادربزرگم مرده.کاش زندا بود هنوز بد میگقت.من چه احمق بودم که ناراحت میشدم

تورو سننه قربونت برم!!!!

من پدربزرگ مرحومم میگف ی جور از مامانم بد میگفتا بیا و ببین عروس خودش ک مامانم میشه  زندان انداخت دیگه فک نکنم ادم تخم ....از پدربزرگ من بدتر هم باشه

اگه منطق حالیت نیس و هر چی زبونت میگه و نه عقلت بیان میکنی ریپ نزن گناهه باهات حرفیدن

همچین محکم جوابشو میدم  ک دیگ تکرار نکنه بهش میگم اونی ک شما ازش حرف میزنید مادرمه سالها تر و خشکم کرده بهتون اجازه نمیدم درموردش  اینطوری بگین   امیدوارم   دفعه دیگه این حرفای زشتتنو کنار بزارید تا  احتراما حفظ شه 

اگ گفت میگم شما بدترین شما  نمیدونید چطوری رفتار کنید  میاید پیش من این حرفا رو میزنید دیگ چیزی نگ 

برای   شفای بچم  خوب شدنش و حفظ بچم صلوات میفرستین  بگین براتون توحیدبخونم  دعا کنید خیلی محتاجم ب دعا تون
2051