2733
2734
عنوان

کراشم اینو برام فرستاده یعنی چی؟

321 بازدید | 20 پست

یکدفعه هم دیگرو دیدیم راجب اینکه با همم باشیم یا نه حرف زدیم و من به طور غیر مستقیم درخواستشو رد کردم نمیخواستم اینکارو کنم اما خیلی تفاوت داشتیم با هم و اصلا زندگیش با من فرق داشت..با هم حرف میزنیم هنوز اما دیدم الان اینو واسم شر کرده ..

وای 😂😂😂 مطمئنید کراشید؟ والا ما با کراشمونخ حرف هم نمیزنیم من که اصلا نگاشم نمیکنم تو دانشگاه 😂 خوشبحالتخ بابا ده هیچ جلویی 😂😂

بعدشم تو که میگی بهم نمیخورید چرا پس هنوز روش کراشی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دو حالت داره 

یا داره میگه نباید منو از دست میدادی

یا داره میگه بیا باهم باشیم دوست دارم

یه هدفی دارم که باید بهش برسم یه جورایی دلیل زندگیمه .  عشق و عاشقی و اینا نیست اصلا تو این فازا نیستم . خدایا خودت یه کاری کن بتونم به هدفم برسم .   من فقط به خودت اعتماد دارم و میدونم تنهام نمیزاری .    درسته سنم کمه اما درک و شعورم بالاست .   آقایون درخواست دوستی ندین به هیچ عنوان تحت هیچ شرایط .  اسم کاربری ها یادم نمیمونه .  
2728
وای 😂😂😂 مطمئنید کراشید؟ والا ما با کراشمونخ حرف هم نمیزنیم من که اصلا نگاشم نمیکنم تو دانشگاه 😂 ...

نمیخوریم اما اگه بخواد میتونه خودشو عوض کنه درضمن من هنوز حواسم بهش هس😑

وای 😂😂😂 مطمئنید کراشید؟ والا ما با کراشمونخ حرف هم نمیزنیم من که اصلا نگاشم نمیکنم تو دانشگاه 😂 ...

اره منم اصلا نمیتونستم نگاش کنم  هر وقت میدیدمش  سرم پایین بود 

آدمی زاد اگر بی ادب است آدم نیست فرق بین بنی آدم و حیوان ادب است!
2738
عزيزم كراش يعني يكي رو از دور دوست داري، نه كه اون مي خوادت تو ردش كردي. يه چيزي مي شنويم همينجوري ب ...

معنی کراش رو‌خوب متوجه هستم روش کراشم اما اون فکر میکنه حتی بهش توجه هم نمیکنم حرفم میزنیم همش به طور غیر مستقیم هس نمیدونم الان چرا اینو شر کرده فقط

پونزده سال تفاوت سنی داریم😑

وای خیلی زیاده قیدشو بزن قشنگ از دو نسل متفاوتین منطقی باش دو روز دیگه حسرت نخوری چرا باهاش ازدواج کردی 

یه هدفی دارم که باید بهش برسم یه جورایی دلیل زندگیمه .  عشق و عاشقی و اینا نیست اصلا تو این فازا نیستم . خدایا خودت یه کاری کن بتونم به هدفم برسم .   من فقط به خودت اعتماد دارم و میدونم تنهام نمیزاری .    درسته سنم کمه اما درک و شعورم بالاست .   آقایون درخواست دوستی ندین به هیچ عنوان تحت هیچ شرایط .  اسم کاربری ها یادم نمیمونه .  
اره منم اصلا نمیتونستم نگاش کنم  هر وقت میدیدمش  سرم پایین بود

وای ببین من حس میکنم ضایع رفتار میکنم مثلا امروز یه لحظه چشم تو چشم شدم سریع رومو برگردوندم کلمو چرخوندم مثلا یه جا دیگه رو دارم نگاه میکنم 😂😂 یا یهو ناخودآگاه که میبینمش سرم می‌ره تو گوشی 🤣🤣🤣

2706