2726
عنوان

دعوای خانوادگی. (قضاوت کنین)

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 25 پست
بیکاری شوهر سخته واسه دختر خونواده. منم چندساله بیکاره. خونه بابام فقط خجالت میکشیدم مخصوصا جلو عرو ...

اینقدر گریه کردم... شوهرم هی اومد گفت چی شده.. هیچی نگفتم. 

از مادرم ناراحتم ک سکوت کرد. ک حق داد به اون. ک گفت تو حساسی. اون ک چیزی نگف... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شغل خودشو و شوهرش چیه مگه؟؟

هر دو آزاد هست شغل شون. 

وضع شون معمولیه.. 

همسر من پشتوانه نداره پدر پولدار نداره.. و الانم وضع بازارش کسادِ. 

توهین کرد.. بعدم گفت تو دعوا گری... 

نمیدونم چرا اون به من توهین کرد اما خودش قهر کرد و رفت... 

من ک. نمی بخشمش فقط اشک ریختم هیجکس نداشتم حرف بزنم. حتی مادرم... 

2728
اینقدر گریه کردم... شوهرم هی اومد گفت چی شده.. هیچی نگفتم.  از مادرم ناراحتم ک سکوت کرد. ک حق ...

میفهممت ذره ذره با اعماق وجودم.....

تازه من تک دخترم و خواهرم نداشتم دردودل کنم و میرختم تو خودم...مامانو بابام مخالف بودن خودم کردم بعد چندسال که بیکار شد گاهی حرفایی میزدن که بغضم میترکید گاهی هم درک میکردن و کمکم میکردن ولی خب همیشه ناراحت بودن که چرا راضی به این ازدواج شدن..

هر دو آزاد هست شغل شون.  وضع شون معمولیه..  همسر من پشتوانه نداره پدر پولدار نداره.. و ا ...

عزیزم خواهر و مادرت کار اشتباهی کردن قبول 

حق داری ازشون دلخور باشی.اما تا کی شوهرت میخواد بیکار بمونه؟؟هممون میدونیم وضع اقتصادی مملکت خرابه ولی نمیشه که هیچ کار نکرد !!! اگه واقعا شوهرت به فکر کار کردن نیس و هیچ پولی در نمیاره ...خودت تصمیمت رو بگیر و ی کاری بکن برا زندگیت 

میفهممت ذره ذره با اعماق وجودم..... تازه من تک دخترم و خواهرم نداشتم دردودل کنم و میرختم تو خودم... ...

خداروشکر خواهر نداشتی 

چون علاوه بر پدر و مادر... خواهر و برادر هم زخم زبون میزنن. 

یک ریالی مادرم برام خرج نمیکنه از لحظه عقدم تا الان. 

شوهرم خیلی مرد خوبیه اما دستش تنگ هس.. من عاشقانه انتخابش کردم... 

اما همه پول میبینن... 

ممنون از همدردی کردنت عزیزم.. ❤️ خدا برامون درست کنه... 

بیکاری شوهر سخته واسه دختر خونواده. منم چندساله بیکاره. خونه بابام فقط خجالت میکشیدم مخصوصا جلو عرو ...

خرجتون از کجاست عزیزم؟؟ان شاالله ی شغل خوب پیدا میکنم

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...
از خونواده ها از اسنپ. ۴.۵ساله کارشو از دست داده

بارم خداروشکر ماشین دارین بره اسنپ...خدا کمک همه بکنه

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...