2726
عنوان

کسایی که پدرشوهر شون خونه داده بهشون بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1492 بازدید | 62 پست
بنظر من کار خوبی میکنن هنوز زنده هستن پس لازم نیست ارث تقسیم کنن ،،یا مال و اموالشون رو بخوا ...

بحت ارث نیس گفتم حدود یک چهارم پول و شوهرم داد هر چی هم کار کرده بود مجرد بود خرج خانوادش کرده حتی وام ازدواج هم داده باباش

من سری قبل طلامو فروختم الان خونه رو دوس نداریم موندم پول بزاریم روش عوض کنیم به اسم شوهرم کنن یا نه.حداقل دنگ خودشو

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نه خیلی ام درسته ولی اصلا دخالت نکن مخصوصا به شوهرتم نگو... من الان شوهرم میفهمه هیچ چیز مشترکی با داداشش نباید داشته باشه  قبل میگفت هیچ مشکلی پیش نمیاد ولی الان هنوز مادرشوهر پدرشوهرم زنده ان و بینشون اختلاف افتاده ولی من هیچ نظری نمیدم میذارم به عهده خودش فقط گاهی میگم باید زودتر جداکنیم با اینکه قولنامه دادنمون.چند روز جلوتر پدرشوهرم رفته بود خونمون شوهرم عصبی شد از بس جلو غریبه و آشنا میگه اینا طرح منه مال منه شوهرمم مثل اینکه گفته بهش فقط زمینشو دادی بقیه شو که خودم هنوز دارم قسطاشو میدم 

انواع محصولات چاقی و لاغری وپوست برای اطلاع از قیمت و مشاوره در واتساپ یا روبیکا و... پیام بدید09399454750

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما هم ب اسممون نزدن نگرانی هم داره 

دقیقا حتی سواری شوهرمو میخواس بزنه به اسم خودش 

اتفاقا خیلی بده اگه اجاره نشین بودیم شوهرم به فکر خونه بود الان نه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
نه نزد  من مهریمو که بخشیدم یکم بعد زد به نام پسرش خیلی بی شعور بودن کارشون برخورنده بود  ...

دقیقا به خاطر مهریه س چون خواهرشوهرم طلاق گرفته همه چیه پسره رو گرفته اینا اینجوری میکنن حتی مادرشوهرم طلاهامو فروخت به خاطر خونه منم فکر کردم.به اسم شوهرم میزنن دادم دیدم نه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم خونم ۵۰متره چند سال پیش پدرشوهرم وام گرفته نزدیک خونه خودشون درست کرده،یبار تو دعوا گفت تو خونه ...

دقیقا همش منت میزاره خداروشکر اجاره نشین نیستین به من میگه فلانی چقدر اجاره خونه میده در حالی که شوهر خنگم از اول هر چی کار کرده داده اونا تازگی فهمیدم وام ازدواجش داده در حالی که من یه تیکه طلا ندارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خونه ماهم ب نام مادرشوهرمه ولی آدمای خوبین نمیگن پاشین و گفتن که مال خودمونه ولی من محلشو دوس ندا ...

منم دوس ندارم اگه بخواییم عوض کنیم چجوری میشه آخه؟ بازم شوهرم پول بزاره روش بازم بزنن اسم مادرش؟ نمیشه که

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم بچه هام بزرگ بشن همه چی بهشون میدم ولی بنامشون نمیزنم😁😁عزیزم شما پافشاری کنی فک میکنن میخوای ا ...

من هیچی نگفتم بهشون فقط به شوهرم گفتم اگه میخواستی به اسم مامانت کنی چرا طلای منو فروختی چرا خودتم پول گذاشتی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم دوس ندارم اگه بخواییم عوض کنیم چجوری میشه آخه؟ بازم شوهرم پول بزاره روش بازم بزنن اسم مادرش؟ نمی ...

دیگه بهتره ماخیلی دخالت نکنیم

ولی نه اونجوری حداقل چند دنگ به اندازه پولش ب اسم خودش میزنه دیگه

عزیزم شما از طرف خودت دفاع می‌کنی  اونا هم همینطور ،،،،بخوای خودت رو به جای اونا بزاری خب و ...

قضیه شوهر من فرق داره خیلی نامردی کردن در حقم شوهرم زندان باید میرف من نمیدونستم اونا که میدونستن گفتن طلا تو بفروش پول واسه خونه کم داریم منم فکر کردم به اسم شوهرم میزنن دادم شوهرم بانک پول داشت دسته باباش بود که من طلاق بگیرم برندارم.... واقعا مهریه حق زنی که شوهرش به خاطر مواد زندانه نیس؟ در حالی که خواهرشوهرم طلاق گرفته و مهریه شو گرفته چون شوهرش معتاد بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه خیلی ام درسته ولی اصلا دخالت نکن مخصوصا به شوهرتم نگو... من الان شوهرم میفهمه هیچ چیز مشترکی با د ...

دقیقا میفهمه ولی دیر خیلی دیر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706