2703
2553

خونه روبه اسم پسرش زده یا نه؟ 

پدر شوهرم یه خونه 60 متری طبقه 3 داده که بشینیم همش میگه اونجا واسه شماس ولی به اسم مادرشوهرمه البته یه مقدار پول خونه رو شوهرم گذاشت ... 

خیلی ناراحتم خونه نداریم به شوهرم گفتم مسکن ملی ثبت نام کنیم میگه میخوام چیکار اونجا واسه منه میگم شاید یه موقع حرفتون شد گفت از خونه ما پاشین چیکار کنیم؟ 

هرجا هم میشینن میگن پسرمون خونه داره پز میدن... 

به نظرتون نگرانیم در مورد خونه نداشتن بی مورده؟

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

چی بگم خب کسی اینده رو ندیده 

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2714

منم بچه هام بزرگ بشن همه چی بهشون میدم ولی بنامشون نمیزنم😁😁عزیزم شما پافشاری کنی فک میکنن میخوای از چنگ شوهرت دراری و نیت سو داری 

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍

پس انداز داشته باشین ولی پدرمادر برا بچشون میخوان ولی اگه وراث زیادن بهتره به نام شوهرت کنن

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
نه نزد  من مهریمو که بخشیدم یکم بعد زد به نام پسرش خیلی بی شعور بودن کارشون برخورنده بود  ...

عزیزم شما از طرف خودت دفاع می‌کنی 

اونا هم همینطور ،،،،بخوای خودت رو به جای اونا بزاری خب واقعا کار درست میکنن،،،

2706