2204
عنوان

کسایی که پدرشوهر شون خونه داده بهشون بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 840 بازدید | 62 پست
منم خونم ۵۰متره چند سال پیش پدرشوهرم وام گرفته نزدیک خونه خودشون درست کرده،یبار تو دعوا گفت تو خونه ...

دقیقا همش منت میزاره خداروشکر اجاره نشین نیستین به من میگه فلانی چقدر اجاره خونه میده در حالی که شوهر خنگم از اول هر چی کار کرده داده اونا تازگی فهمیدم وام ازدواجش داده در حالی که من یه تیکه طلا ندارم

باز میشه این در ...صب میشه این شب... صبر داشته باش😙😙😙 میشه واسه اینکه زندگیم از هم نپاشه دعام کنین 😔😭😭😭

بابام خونه داده داداشم بشیننن..ولی بنامشون نکرده..

بنظرم باید خودشون زرنگ باشن و تو این مدتی ک مفت نشستن خونه ای بخرن..

همسرم و دخترای گلم بهترین هدیه ی خدا هستند😍😍خدایا  متشکرم..منم عضو گروه مانکن های ۱۴۰۰هستم......وزن اولیه۶۸....وزن بعدی با کمک ملکه_اردیبهشت  رسیدم ب ۶۵.... با کمک الناز_خانوم  به وزن ۶۳و ۹۰۰رسیدم امیدوارم هر چه زودتر ب وزن هدفم ک ۵۸ برسم😍😍میتوانم...
خونه ماهم ب نام مادرشوهرمه ولی آدمای خوبین نمیگن پاشین و گفتن که مال خودمونه ولی من محلشو دوس ندا ...

منم دوس ندارم اگه بخواییم عوض کنیم چجوری میشه آخه؟ بازم شوهرم پول بزاره روش بازم بزنن اسم مادرش؟ نمیشه که

باز میشه این در ...صب میشه این شب... صبر داشته باش😙😙😙 میشه واسه اینکه زندگیم از هم نپاشه دعام کنین 😔😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بچه هام بزرگ بشن همه چی بهشون میدم ولی بنامشون نمیزنم😁😁عزیزم شما پافشاری کنی فک میکنن میخوای ا ...

من هیچی نگفتم بهشون فقط به شوهرم گفتم اگه میخواستی به اسم مامانت کنی چرا طلای منو فروختی چرا خودتم پول گذاشتی

2306
منم دوس ندارم اگه بخواییم عوض کنیم چجوری میشه آخه؟ بازم شوهرم پول بزاره روش بازم بزنن اسم مادرش؟ نمی ...

دیگه بهتره ماخیلی دخالت نکنیم

ولی نه اونجوری حداقل چند دنگ به اندازه پولش ب اسم خودش میزنه دیگه

عزیزم شما از طرف خودت دفاع می‌کنی  اونا هم همینطور ،،،،بخوای خودت رو به جای اونا بزاری خب و ...

قضیه شوهر من فرق داره خیلی نامردی کردن در حقم شوهرم زندان باید میرف من نمیدونستم اونا که میدونستن گفتن طلا تو بفروش پول واسه خونه کم داریم منم فکر کردم به اسم شوهرم میزنن دادم شوهرم بانک پول داشت دسته باباش بود که من طلاق بگیرم برندارم.... واقعا مهریه حق زنی که شوهرش به خاطر مواد زندانه نیس؟ در حالی که خواهرشوهرم طلاق گرفته و مهریه شو گرفته چون شوهرش معتاد بود

چندتا خواهر و برادر داره شوهرتون؟  اونا خونه دارن؟  بعد تقسیم نشه بین اونا

2 تا هستن نمیدونم که

نه خیلی ام درسته ولی اصلا دخالت نکن مخصوصا به شوهرتم نگو... من الان شوهرم میفهمه هیچ چیز مشترکی با د ...

دقیقا میفهمه ولی دیر خیلی دیر

2050
2 تا هستن نمیدونم که

اگه راضی بشه به اسم خودتون خیالتون راحتتره. اگرم میدونی که بعدهام به خودش میرسه که هیچ.حرفی نزنید که باعث دلخوری بشه و بگن این بخاطر پول و خونه  و......اینجور رفتار میکنه

بابام خونه داده داداشم بشیننن..ولی بنامشون نکرده.. بنظرم باید خودشون زرنگ باشن و تو این مدتی ک مفت ...

اخه مفت هم نیس یک چهارم پولو دادیم انگار رهن کامل کردیم دیگه

آره عزیزم استارتر جواب کامنتت رو داده  نوشته خواهرشوعذم طلاق گرفت همه چی پسره رو گرفت ازشون ...

چچون شوهرش معتاد بوده الان شوهرمنم به جرم مواد زندانه حتی پول توی بانک شوهرمم دسته باباشه این انصاف نیس

اخه مفت هم نیس یک چهارم پولو دادیم انگار رهن کامل کردیم دیگه

والا داداشای من ک مفت ساکن شدن...من میگم وقتی کسی رایگان جایی ساکن بشه باید زرنگ باشه بتونه هر سال یه مبلغ پس انداز کنه فکر کنه مستاجره...ک بعد از مدتی خونه بخره

همسرم و دخترای گلم بهترین هدیه ی خدا هستند😍😍خدایا  متشکرم..منم عضو گروه مانکن های ۱۴۰۰هستم......وزن اولیه۶۸....وزن بعدی با کمک ملکه_اردیبهشت  رسیدم ب ۶۵.... با کمک الناز_خانوم  به وزن ۶۳و ۹۰۰رسیدم امیدوارم هر چه زودتر ب وزن هدفم ک ۵۸ برسم😍😍میتوانم...
اگه راضی بشه به اسم خودتون خیالتون راحتتره. اگرم میدونی که بعدهام به خودش میرسه که هیچ.حرفی نزنید که ...

تا وقتی نشستیم مشکلی نیس محلشو دوس نداریم میگم باز شوهرم پول میزاره بازم به اسم مادرشوهرم کنن

والا داداشای من ک مفت ساکن شدن...من میگم وقتی کسی رایگان جایی ساکن بشه باید زرنگ باشه بتونه هر سال ی ...

اره دیگه دو جور میشه یکی بد عادت میکنه که اینجا بالاخره واسه منه یکی هم زرنگ میشه که مفت نشستم یه خونه خوب بخرم

اره دیگه دو جور میشه یکی بد عادت میکنه که اینجا بالاخره واسه منه یکی هم زرنگ میشه که مفت نشستم یه خو ...

بنظرم شما هم اینجا بمونید..ولی خوب پس انداز کنید..ک ان شاءالله بتونید خونه ی بزرگ تر و قشنگتر بخرید...

بنظرم شما هم اینجا بمونید..ولی خوب پس انداز کنید..ک ان شاءالله بتونید خونه ی بزرگ تر و قشنگتر بخرید. ...

اره انشاءالله

من هیچی نگفتم بهشون فقط به شوهرم گفتم اگه میخواستی به اسم مامانت کنی چرا طلای منو فروختی چرا خودتم پ ...

آها طلای شما رو هم فروخته !!!!

کم لطفی همسرته...

آها طلای شما رو هم فروخته !!!! کم لطفی همسرته...

اره در واقع زرنگی کردن خیلی

2051