2297

خونه روبه اسم پسرش زده یا نه؟ 

پدر شوهرم یه خونه 60 متری طبقه 3 داده که بشینیم همش میگه اونجا واسه شماس ولی به اسم مادرشوهرمه البته یه مقدار پول خونه رو شوهرم گذاشت ... 

خیلی ناراحتم خونه نداریم به شوهرم گفتم مسکن ملی ثبت نام کنیم میگه میخوام چیکار اونجا واسه منه میگم شاید یه موقع حرفتون شد گفت از خونه ما پاشین چیکار کنیم؟ 

هرجا هم میشینن میگن پسرمون خونه داره پز میدن... 

به نظرتون نگرانیم در مورد خونه نداشتن بی مورده؟

باز میشه این در ...صب میشه این شب... صبر داشته باش😙😙😙 میشه واسه اینکه زندگیم از هم نپاشه دعام کنین 😔😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2306

منم بچه هام بزرگ بشن همه چی بهشون میدم ولی بنامشون نمیزنم😁😁عزیزم شما پافشاری کنی فک میکنن میخوای از چنگ شوهرت دراری و نیت سو داری 

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍
2050
نه نزد  من مهریمو که بخشیدم یکم بعد زد به نام پسرش خیلی بی شعور بودن کارشون برخورنده بود  ...

عزیزم شما از طرف خودت دفاع می‌کنی 

اونا هم همینطور ،،،،بخوای خودت رو به جای اونا بزاری خب واقعا کار درست میکنن،،،

بنظر من کار خوبی میکنن هنوز زنده هستن پس لازم نیست ارث تقسیم کنن ،،یا مال و اموالشون رو بخوا ...

بحت ارث نیس گفتم حدود یک چهارم پول و شوهرم داد هر چی هم کار کرده بود مجرد بود خرج خانوادش کرده حتی وام ازدواج هم داده باباش

من سری قبل طلامو فروختم الان خونه رو دوس نداریم موندم پول بزاریم روش عوض کنیم به اسم شوهرم کنن یا نه.حداقل دنگ خودشو

باز میشه این در ...صب میشه این شب... صبر داشته باش😙😙😙 میشه واسه اینکه زندگیم از هم نپاشه دعام کنین 😔😭😭😭

نه خیلی ام درسته ولی اصلا دخالت نکن مخصوصا به شوهرتم نگو... من الان شوهرم میفهمه هیچ چیز مشترکی با داداشش نباید داشته باشه  قبل میگفت هیچ مشکلی پیش نمیاد ولی الان هنوز مادرشوهر پدرشوهرم زنده ان و بینشون اختلاف افتاده ولی من هیچ نظری نمیدم میذارم به عهده خودش فقط گاهی میگم باید زودتر جداکنیم با اینکه قولنامه دادنمون.چند روز جلوتر پدرشوهرم رفته بود خونمون شوهرم عصبی شد از بس جلو غریبه و آشنا میگه اینا طرح منه مال منه شوهرمم مثل اینکه گفته بهش فقط زمینشو دادی بقیه شو که خودم هنوز دارم قسطاشو میدم 

ما هم ب اسممون نزدن نگرانی هم داره 

دقیقا حتی سواری شوهرمو میخواس بزنه به اسم خودش 

اتفاقا خیلی بده اگه اجاره نشین بودیم شوهرم به فکر خونه بود الان نه

نه نزد  من مهریمو که بخشیدم یکم بعد زد به نام پسرش خیلی بی شعور بودن کارشون برخورنده بود  ...

دقیقا به خاطر مهریه س چون خواهرشوهرم طلاق گرفته همه چیه پسره رو گرفته اینا اینجوری میکنن حتی مادرشوهرم طلاهامو فروخت به خاطر خونه منم فکر کردم.به اسم شوهرم میزنن دادم دیدم نه

2051