2703
2553
عنوان

من تو خورشت هام ۱۵تیکه گوشت می‌ریزم بعد...

| مشاهده متن کامل بحث + 70169 بازدید | 271 پست

من برا هر کدوم دوتا .

چون هر روز یه وعده گوشت داریم

پر طاووس 🦚🦚🦚    قشنگ است به کرکس ندهندش               معرفت دُرّ 💎💎💎  گرانیست به هرکس ندهندش                                  

ما دو نفريم نشمردم شايد ده تيكه بريزم خورشتم معمولا دووعده اي ميخوريم

شغل مجازیمو تازه شروع کردم به امید موفقیت هرروز دارم آموزش میبینم از بوتویوب تا قوی تر شم💪🏻💪🏻💪🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وای چقدر خوشم نمیاد ازین کار دقیقا میشه شمردن لقمه😐😂من هرچقدر گشنم باشه میریزم یه بار هرچندتا بسته ...

نه بابا پولم کجا بود،ب خدا ازین اخلاقا ک لقمه بشمارم نیست از روی عادته چطور برنج پیمانه به تعداد میریزی 😊

به قیمت سفید شدن موهایم تمام شد،،،ولی آموختم که ناله ام سکوت باشد،گریه ام لبخند و تنها همدمم ،خداااا،،
اینجوری میشه گوشتات نصف یه دست ارع؟ خب گوشت بزرگ بد مزه است که نمیشه جویدش به خصوص توی خورشت

چه ربطی به مزش داره؟ گوشت بره که باشه نازکه وزود پز! 

جای ما فقط گوشتی که بخان تو شیشه کنن کوچیک میگیرن وگرنه تکه های خورشتی بزرگ وآبگوشتیا استخون دارهستش! غذاهامونم خوشمزه وخوش خور هستش🥰😍

2720
چقدسبک زندگیامتفاوته کرک وپرم ریخت😲

چرا ؟؟ اكثرا كه مثل هم گفتن 

شغل مجازیمو تازه شروع کردم به امید موفقیت هرروز دارم آموزش میبینم از بوتویوب تا قوی تر شم💪🏻💪🏻💪🏻
پنبه ریز  پاک کن برقی  باشگاه فوتبال پرسپولیس      

ای بابا هیچوقت اونچیزی ک لازم داریمو نمیاره.

🥲

یکی باشه مثل (((گوگل))) ک وقتی ميگي ..پ.. سریع بگه           پول ؟ پاریس؟پیتزا؟پدرشو دربیارم؟
2714
کم بریز که اسراف نشه منم کم میریزیم از بس لوس و ننرن گوشت لب نمیزنن جز خودم

بچه های من برعکس فقط گوشت میخورن پسرکوچیکم فقط گوشتاروبرمیداره ومیخوره یعنی نه برنج میخوره نه نون اصلا نمیدونم چیکارش کنم اشتهاشم خوبه ها 

ما 4 نفریم 5 تا تیکه  آیا شما زیاد میریزید یا من کم؟ 🤔😐

۵ تا تیکه رو چجوری میخوریدش ؟؟

ما دونفریم پسرم ۲سالشه زیاد نمیخوره ۲۰ تیکه میریزیم برای دو‌وعده هر وعده منو شوهرم نفری ۵ تیکه درشت میخوریم 

♥️دلیل زندگیم همسرم وپسرم♥️

منم میشمرم و بسته بندی میکنم واسه مهمونم دیگه راحت میدونم چقدر گوشت بزارم

چون شمرده است حساب میکنم هر نفر چند تا گوشت حدودا بزارم تو بشقابش و به تعداد مهمون ها لازم باشه یه بسته بیشتر میپزم 

اگه دوست داشتید برای  تو راهی من یه صلوات بفرستید😘ممنونم ازت❤️ 
2706