2726
عنوان

زخم صورت دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 451 بازدید | 53 پست
انشاالله دعا کنید براش ممنمونم 🙏🙏🙏🙏

پسرم کوچیک که بود بالای ابروش زخم شد یکم جاش موند الان اون جا زخم زیر موهای سرشه

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ابدا نگران نباشید حتی اگه جاش موند با لیزر کامل محو میشه .به خودتون و دخترتون استرس ندین و یه جوری و ...

لیزر چون خودم استفاده نکردم نمیدونم چجوریه . خودبخود جاش خوب نمیشه؟

2728
من پسرم دوسالش بود یکی صورتشو چنگ زد عمیق کنار چشمشو تا الان ک داره سه سالش میشه حلش مونده ی گودی ما ...

دور چشم اگه باشه جاش نمیره توی ابرو هم نمیره ولی بقیه جاهای صورت حرکت میکنه همینجوری که صورت بزرگ میشه سر بزرگ میشه پوست کش میاد و جای زخم حرکت میکنه معمولا از صورت میره بیرون

انشاالله . ۲۰ روز فقط دعا میکنم . زود خوب بشه . دکتر میگف نمی،ونم سابسیژن لیزر . والا من خودم تا حال ...

اگر نظر یک دکتر را پرسیدی یک دکتر فوق تخصص جراحیه زیبایی هم ببر،ضرر که نداره،دختر من هم راهنمایی بود آبله مرغون گرفت روی لپش جاش موند چقدر ناراحت شدم،پماد رژودرم زدم کمی بهتر شد ،ولی چهار ،پنج سال بعدش ۸۰ درصد بهتر ،شد

بچه داری سخت ترین کار دنیاست

مال دخترم کنار ابروشه گودت جاش😞

جای زخم بزرگه؟

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
دور چشم اگه باشه جاش نمیره توی ابرو هم نمیره ولی بقیه جاهای صورت حرکت میکنه همینجوری که صورت بزرگ می ...

نمیدونم عزیزم مال پسر من ک نرفته همون ک شما گفتی کنار چشمشه .راستی من خودمم کوچیک بودم خوردم زمین لبم پاره شده بود الان ک 22 سالمه قشنگ جاش مونده از دور کسی متوجه نمیشه ولی از نزدیک اره

لیزر چون خودم استفاده نکردم نمیدونم چجوریه . خودبخود جاش خوب نمیشه؟

سیب زمینی رنده کن عزیزم تا چندهفته هر روز بزن خیلی بهتر میشه چون بچه هم هستش بزرگ میشه اگر ردی هم بمونه زیاد دیده نمیشه

اگر نظر یک دکتر را پرسیدی یک دکتر فوق تخصص جراحیه زیبایی هم ببر،ضرر که نداره،دختر من هم راهنمایی بود ...

دکتر ک فقط میگه لیزر یا جراحی پلاستیک . یعنی برا دختر منم چند ساله دیگ بهتر میشه؟

2706