2328
2298
عنوان

زخم صورت دخترم

415 بازدید | 53 پست

خانما دخترم ۲۰ روز پیش خورد زمین ـ کنار ابروش پوستش عمیق رفت . از اول براش ترمیم کننده استفاده کردم .حالا جاش گوده بنظرتون پر میشه؟؟ کمکم میکنید راهنماییم کنید چیکار کنم جاش نمونه بره کامل

سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2051
نه لیزر نبر بچه رو این زخم با بزرگ شدن بچه حرکت میکنه و از توی صورتش میره بیرون  اصلا نگرانش نب ...

انشاالله . ۲۰ روز فقط دعا میکنم . زود خوب بشه . دکتر میگف نمی،ونم سابسیژن لیزر . والا من خودم تا حالا لیزر انجام ندادم . میترسم 

ابدا نگران نباشید حتی اگه جاش موند با لیزر کامل محو میشه .به خودتون و دخترتون استرس ندین و یه جوری وانمود نکنید که اگر پکیج کامل نباشی و نقص داشته باشی خوب نیستی . مطمئن باشید اگر هم جاش موند با لیزر درست میشه

🎀♥️لطفا لایک نکنید♥️🎀           
انشاالله دعا کنید براش ممنمونم 🙏🙏🙏🙏

پسرم کوچیک که بود بالای ابروش زخم شد یکم جاش موند الان اون جا زخم زیر موهای سرشه

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب استاما تو باور نکن           
ابدا نگران نباشید حتی اگه جاش موند با لیزر کامل محو میشه .به خودتون و دخترتون استرس ندین و یه جوری و ...

لیزر چون خودم استفاده نکردم نمیدونم چجوریه . خودبخود جاش خوب نمیشه؟

من پسرم دوسالش بود یکی صورتشو چنگ زد عمیق کنار چشمشو تا الان ک داره سه سالش میشه حلش مونده ی گودی ما ...

دور چشم اگه باشه جاش نمیره توی ابرو هم نمیره ولی بقیه جاهای صورت حرکت میکنه همینجوری که صورت بزرگ میشه سر بزرگ میشه پوست کش میاد و جای زخم حرکت میکنه معمولا از صورت میره بیرون