2204
عنوان

آه با دل شکسته میگیره؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 656 بازدید | 46 پست
جوابشو ندادی؟ میگفتی قد من کوتاه نیست بعدشم قدو میشه کاریش کرد شعور نداشته ی تو رو چکار کنیم؟

ن اونقدر بهم ریختم ک نتونستم چیزی بگم

ما حالمان خوب است اما تو باور نکن🙂...
چون ادم برای بچه اش همه کاری میکنه ک بهترین باشه وقتی ب این درجه برسه ک نمیتونه چیزایی ک دست خودش نی ...

حرف ایشون بسیار زشت بوده واز روی بی عقلی گفته  ولی بچش این وسط چه گناهی کرده که تاوان حرف اون روبده

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید

تو پستای قبلی توضیح دادم ولی وقتی من دوساعت دارم گریه میکنم امیدوارم سر عزیز ترین شخص زندگیش ک بچه ه ...

نفرین نکن خوبیت نداره خدای تکرده برگشت داره اخه چرا واسه مساله ای مث قد باید دلتو تیره و تار کنی. من پست های قبلی تو نخوندم و دلمم نمیخوادبخونم فقط دلتوصاف کن  همین . 

الهی برای بخشیدن،به بندگی ام نگاه نکن،خداییت رابنگر..خدایاتقدیرمراخیربنویس.

ببین میگیره بدجورم میگیره .ی بار زن داییم توو جمع گفت آنقدر به بچه ندین آخرش مثل فلانی (من)استرسی میشه .

آنقدر گریه کردم آنقدر گریه کردم که با کمر خم راه می رفتم .خیلی دلم شکست چون من بخاطر آسیب های که دیده بودم استرسی شده بودم .تقریبا پنج ماه بعد دختر خودش چنان استرسی شد که به عالم آدم می‌گفت راهکار بدین برای استرس و تپش قلب دخترم و ...

2306
ببین میگیره بدجورم میگیره .ی بار زن داییم توو جمع گفت آنقدر به بچه ندین آخرش مثل فلانی (من)استرسی می ...

عزیزم💔

من هرچقدرم بگم چقدر ناراحتم فکرنکنم کسی جز شما درک کنه

خدا ک بخشندس ولی من ک بندشم از حق خودم ک اینجوری دلم شکسته نمیگذرم شماهم نگذر

حرف ایشون بسیار زشت بوده واز روی بی عقلی گفته  ولی بچش این وسط چه گناهی کرده که تاوان حرف اون ر ...

منظورم از اینکه سر بچه اش بیاد اینه ک اونم قدش کوتاه باشه

اگه چیز بدیه ک پس نباید بقیه رو ب خاطرش مسخره کرد اگرم چیز عادیه پس تجربش کنه:)