2204
عنوان

آه با دل شکسته میگیره؟؟

656 بازدید | 46 پست

ی‌ نفر جلوی ی جمع عیبی ک دارم رو کوبوند تو صورتم:)))

گفت تو ک قدت کوتاهه کوچولویی نمیتونی فلان کارو کنی قابلیتشو نداری...( ۲۱‌سالمه قدم ۱۵۹)

واقعا دلم شکست از صمیم قلبم دعا میکنم قد بچه هاش کوتاه باشه ک بدونه این چیزا دست ادما نیست 

ما حالمان خوب است اما تو باور نکن🙂...
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2306

من با دل شکسته هم خدا رو صدا زدم، خدا فعلا سکوت کرده...

خدایا، هیچ کس زیباتر از تو از من دل نمی بره😍عاشقتم عزیزترینم💙 چطور دلم نره برات وقتی اینقدر عاشقانه من رو صدا میزنی مهربان پروردگارم ؟! 💕

ب بچش چیکار داری😐😐

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊

میگن میگیره ولی انقد با من از این کارا و بدترش کردن هیچیشون نشده عزیزم ادم ظالم زندگیش بهتره همیشه

بِ خر اَلماسَم بِدی یُنجِه میخاد بَحثِ لِیاقَته:)💖برای قبولی پزشکیم اگه میشه صلوات بفرستید 🙏
2050

عزیزم دقیقا همونجوری میشه مادربزرگم برادر شوهرش لکه های سفید رو بدنش داشت انقدر کوبوند تو صورتش حتی نمیذاشت بچه ها سمتش برن میگفت واگیر داره در صورتی که نداشت!

الان دختر خودش اونجوری شده اینم داره از غصه دق میکنه

جهان سوم جاییت که درآمد یک دعا نویس از یک برنامه نویس بیشتر است:)درخواست گبول نمیکنم 😐نام کاربریم چون عاشق بنفشم😍دییگررر نگران پشم هایتان نباشید نی نی سایت جاییست بس عجیب که رایگان شمارا لیزر میکند!این فرصت استثنایی رو از دست ندید و تو تاپیکای جنجالی شرکت کنید😂                     

قدت  کوتاه نیست متوسطی مثل من منم ۱۶۰هستم خیلی هم راضیییی،بی خیال از حسادتت چیزی گفته..‌

❤ابجی گلم براشفای مادرم دعاکن خداروچه دیدی خدادلتوشادکنه ...خدایابهم صبربده به دلم ارامش بده به بچم رحم کن 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
قدت کوتاه نیست متوسطه😐 خانمای ایرانی همینقدر هستن معمولا متوجه نشدم کی زد تو گوشت؟

چون ادم برای بچه اش همه کاری میکنه ک بهترین باشه وقتی ب این درجه برسه ک نمیتونه چیزایی ک دست خودش نیست رو تغییر بده اون موقع یاد من میفته

ما حالمان خوب است اما تو باور نکن🙂...
آه دل کسی که عاشق باشه چی میگیره؟ کسی که اومده با دلش بازی کرده و رفته و دلش شکست آهش میگیره؟

ممکنه اینجا نگیره ولی قیامت شک نکن

بِ خر اَلماسَم بِدی یُنجِه میخاد بَحثِ لِیاقَته:)💖برای قبولی پزشکیم اگه میشه صلوات بفرستید 🙏
2051