2410
2553
عنوان

نظرتون در مورد همچین مردی چیه

485 بازدید | 30 پست

عاشقتونم باشه مهربونه خوش برخورد باشه خانواده دوست باشه براتون وقت بزاره هر کاری که بتونه براتون انجام بده خانوادش مهربون خوش برخورد باشن از همه لحاظ دوستت داشته باشن 

ولی خانواده خودتون مخالف باشه برای اینکه روستایی است 

و اینکه خونه نداره 

اما مغازه و ماشین داره 

برام دعا کنید بهخاستم برسم ❤️ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

باهاش بیشتر رفت و امد میکنم که ببینم این تفاوت محل زندگی مشکلی به وجود نمیاره 

و البته خانواده ها هم مهم هستن که اخلاق دو خانواده بهم نزدیک باشه 

اگر متفاوت بود،کمی بیشتر فکر میکنم

اما گذشته اون روزا،گذشته اون شبا...حالا دنیا اینجوریه،اینجوری که تو هم باید تموم بشی برام.از فردا طرفای ظهر پرنده میشم،تموم میشم...اگر قراره دوستت نداشته باشم چه کاریه که بمونم تو این دنیا.من پرنده میشم،تو شاه ماهی...من تموم میشم،تو شروع.خوشبحال دنیا که تورو داره طفلک من،که ندارمت...اما طوری نیست،فقط۳۷ ثانیه طول میکشه تا تموم بشه نداشتنت
از خودتم بگو 

خودم عاشقشم میمیرم براش ترم سه دانشگاه هستم رشته گرافیک و اگه تعریف از خودم نباشه دختر مهربونه خوش برخوردی هستم دیگه نمیدونم چی بگم 😁

2714
اگه بیاد نزدیک مامانت خونه بگیره و رفتار و اخلاقش به خانوادت بخوره خیلی خوبه

نه فقط روستا دنیا اومده وگرنه شهر زندگی میکنن مامانم میگه فرهنگشون بهمون نمیخوره ولی من میدونم مامانم دنبال دوماد پولداره فقط

خودم عاشقشم میمیرم براش ترم سه دانشگاه هستم رشته گرافیک و اگه تعریف از خودم نباشه دختر مهربونه خوش ب ...

باید با هم رفت وامد کنید اگه‌ادم زرنگیه قبول کن 

🌻 فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا 🌻                                               دوت دیریام 🌊😎
باید با هم رفت وامد کنید اگه‌ادم زرنگیه قبول کن 

اره خیلی خوبه و کامل میشناسمش اما خانوادم سخت گیرن یعنی مامانم تنها از رابطمون می‌فهمه که اونم همش اذیتم می‌کنه که باید بلاکش کنی بدرد نمیخوره بابام که بفهمه متمعنم منم می‌کشه 

2706