2737
2734

ای جانممممم🥺🥺

اگه مهمون خونه ای بودید و صاحبخونه براتون چای آورد، رد نکنید‌؛ شاید این تنها چیزی باشه که برای پذیرایی داره..... حواسمون به دستهای خالی باشه.... 🤲یادمان باشد زنگ تفریح دنیا همیشگی نیست؛ ساعت بعد، حساب داریم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🥲🥲

خـبـر آمـد خبـری نیـست…هنـوز از غـم دوری دلـدار بـسـوز…بـایـد ایـن جـمعه بیایـد، بایـد!مـن دگـر خسـته شـدم از شـایـداللهُـــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَــــــــرَج
2728
با دیدن این عکسها چقد دلم میگیره😔

من هرگز این عکس و نگاه میکنم پس زمینه گوشیمه

یا رب مکن از لطف پریشان ما را 🌼 هر چند که هست جرم و عصیان ما را🌼ذات تو غنی بوده و ما محتاجیم 🌼 محتاج بغیر خود مگردان ما را
2738

ای مادر ای مادر😔....

خدا هرکیو دوست داره مادرش نکنه😔

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
ای مادر ای مادر😔.... خدا هرکیو دوست داره مادرش نکنه😔

عه وا چرا

یا رب مکن از لطف پریشان ما را 🌼 هر چند که هست جرم و عصیان ما را🌼ذات تو غنی بوده و ما محتاجیم 🌼 محتاج بغیر خود مگردان ما را
عه وا چرا

سخته مادربودن ،خیلی سخته...

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم