2726
عنوان

با پدر شوهرم حرف نمیزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 892 بازدید | 67 پست
سر چی دعواتون شد ؟؟؟؟؟ نباید دعواتون رو به خانواده وارد میکردی !!! الان تو شوهرت باهم آشتی هستی ...

سر ی موضوع خیلی بیخود و الکی

ب شوهرم دیروقت بود گفتم بیا خونه بابام یکساعت بشین بهونه اورد دیره بابام میخوابه بچه رو نمیبینه این حرفا بعدشم دعوا راه انداخت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نرو دیگه علنا داره میگی نری اصلا حرف شوهرت درست هردوتونو گفته ولی خب به هر حال تورم گفته دیگه 🤷‍♀️

اره همونجاچقد ب خودم گفت پاشو برو بعدشم ی بار دیگم گفته ب مریم بگو دیگه نیاد دقیقا عین همین حرف من اهمیت ندادم رفتم

منم یه ماهه. با پدرشوهرم حرف نزدم قهر نیستیم چون مجبورم سازش کنم باهاشون ولی بهم جوری توهین کرد که واقعا برام مرد (میگفت تو میری به همه مردا دست میدی میان تو خونه ولی در اصن اونا همه دایی های شوهرم بودن که دست دراز می‌کردن و بی احترامی بود من دست نمیدادم ) البته بازم مجبورم ظاهراً با همشون خوب باشم

من زیر آوارم 🏴🖤 اینترنت جامعه رو به فساد نکشیده بلکه اینترنت فساد شمارو به ما نشون میده بخاطر همینه که ازش بدتون میاد  
2728
سر ی موضوع خیلی بیخود و الکی ب شوهرم دیروقت بود گفتم بیا خونه بابام یکساعت بشین بهونه اورد دیره باب ...

امکان داره شوهرت این موضوع رو به خانواده اش گفته باشه ؟؟؟؟

پدرشوهرت وقتی گفته ببر خونه پدرش ،،،،،و یا گفته دیگه نیاین ،،،حتما دلیل دعوا رو فهمیده عزیزم ،،،،

فهمیده بخاطر خونه بابات دعوا کردی

بنظر من که صددرصد گفته ،،،،،،

بهش زنگ نزن

وقتی گف پاشو اینو ببر خونه مامانش چرا گفتی نمیرمو اینجا میمونم؟

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

دیگه نرو خونشون برو خونه مادرت 

وقتی مادرت اونجاس تو چرا میری خونه پدر شوهر ریختشونو ندیدی مگه .  دیگه تا وقتی رسما ازت دعوت نکردن نرو به شوهرت بگو برسوننت خونه مادرت اینا خودش بره خونه باباش .  همون اولم بابد همینکارو میکردین کاملا مصالحه امیز

حرف خوبی نزد خب متونست به جفتتون بگه با این وضع دیگه نیاین نه فقط به عروسش به نظرم زنگ نزن مادرشوه ...

نه حرفی نزد اما من نقصر همه این چیزارو مادرشوهرم میدونم چون خیلی بدش میاد از من

2706